Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit akarhat? Velemenyek?

Mit akarhat? Velemenyek?

Figyelt kérdés
Azt szeretne vajon, hogy en lepjek? Nem ertem ezt a viselkedest. A fonokom (42), nem kozvetlen fonok, hanem o a nagyfonok, egyfolytaban bamul, kacsingat, mericskel. Eddig tetszett ez az allapot, mert bar idosebb (en 25 vagyok), jo pasi. Viszont mar zavar. Mire jo ez? Ugy ertem, folyton ugy erzem szeretne valamit, aztan megis megreked ezen a szinten. De meg ez se lenne baj, ha nem esne majd ki a szeme. Erre most, hogy kellene reagalnom?
2013. szept. 28. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
szerinted mit akarhat? azért mondd meg neki, hogy a szeme ki ne essen, mert akkor nem lesz nagyfőnök..
2013. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennek semmi ertelme nincs. 1-2 hetig meg oke, de ez mar 1 honapja megy. Folyamatosan ketertelmu megjegyzeseket tesz stb, viszont itt megreked. Ha nem rekedne meg ertenem,igy viszont kerdojel. Valoszinuleg jot nevet, hogy elbizonytalanit/hulyenek nez, de ez mire jo?
2013. szept. 28. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos meg akar fektetni. Neki az kell, és mivel ő főnök vissza is élhet a helyzetével sajnos.
2013. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bar ez is eleg egyertelmu,de ha igazan egyertelmusithetne, akkor elkuldhetnem a fenebe, vagy belemehetnek, vagy csinalhatnam, amit jonak velek az adott pillanatban, es utana megszunne ez az allapot. De igy? Nem tudom mit tehetnek, mert vegulis nem hivott el sehova, nem alazott meg, es megis csak a fonokom, nem mondhatnom neki, hogy "fejezd be". Eleinte meg benne voltam a szemezesben, mert melyik nonek nem esik jol, ha tetszik egy jo pasinak. Kesobb mar nem, de azota meg meg ramenosebb. Pl. neha "tul kozel jon". Megprobalja folyton valahogy ereztetni,hogy bejovok neki,de ennyi. Pasiktol kerdem, hogy ugy oszinten ennek mi ertelme?
2013. szept. 28. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!