Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Vélemények?

Figyelt kérdés

A volt párommal már 2,5honapja szakítottunk és azóta nem is nagyon kommunikáltunk.Az is benne volt a szakításban,hogy Ő 1évre igazolt ide(legyen mondjuk Pest) és,hogy úgyis el fogják küldeni.Viszont mostanság feltűnt Nekem,mivel eddig alig reagált vissza néhány smsemre,hogy mostanság visszaír.Példaként:Vasárnap írtam neki azonnal jött rá válasz,hétfő reggel még írtam és nem válaszolt rá viszont csütörtök hajnalba visszaírt..ezekután egyáltalán nem írtam neki,mondom minek,leakarom zárni végre ugyis elmegy.legnagyobb meglepetésemre tegnap fél 7kor jött tőle 1 sms : "Itt maradtam Pesten,az nb1-be számítanak rám.." majd erre mégis reagáltam h kicsit ledöbbentem,hogy itt marad mégis.Erre kérdezi Miért is?:) na erre még válaszoltam Neki de utána már nem írt.

Ezekután megint elgondolkodtam,hogy mit akarhatott ezzel,miért ír nekem ilyet hiszen már semmi közünk egymáshoz és pont Nekem jelenti be..azok a variációk jutottak eszembe,hogy vagy azért írt,hogy ő mondja el és ne mástól tudjam meg vagy lehet,hogy majd idővel megint ujra szeretné kezdené és így akarja tudtomra adni??

Bár írni nem merek már Neki,nem szeretnék beégni..


2011. jún. 27. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem várd meg még ő keres,és ha valóban újra szeretné kezdeni ugyis adni fog jeleket,vagy esetleg megis beszélhetnétek hogy akkor mi is van hamár egyszer szakított....
2011. jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 réksp válasza:

Ez bonyolult kicsit de sebaj meglátom miben segíthetek!

Én is voltam már igy tudom milyen rossz érzés h nem tudod mit tegyél!Én nemet mondtam a volt páromnak aztán megint próbálkozott és igent mondtam neki most házasok vagyunk.

Ha szereted akkor lehet h igent kéne mondanod és ha ő is akkor végképp!Egyébként miért szakítottatok,?Ha olyat csinált h az megbocsájthatatlan ne fogadd vissza.Ám szerintem beszélj vele uljetek le h most mi van és megfogod kapni a válszt.

2011. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ő szakított vagyis addig rágtam a fülét míg kimerte mondani h nem akarja tovább folytatni mert zavarja őt a köztünk levő 13-14év,és mivel 1évre jött nem akar nagyon belémszeretni bár nagyon szeret de jobb lesz így,mivel szerinte nincs jövöje..Ő azzal tisztában van,h én őt még szeretem és ujrakezdeném,bár tény,h a mostani üzeneteire egész ridegen válaszoltam.

Csak egyszerűen nem tudtam mire vélni,hogy hirtelen írt és,hogy miért pont Nekem,hogyhogy rám gondolt és,hogy ezzel mire akart célozni..

2011. jún. 27. 12:39
 4/4 A kérdező kommentje:
és nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)
2011. jún. 27. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!