Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Zero Art café-ról Szegeden...

Zero Art café-ról Szegeden vélemények?

Figyelt kérdés
Milyen a légkör, mennyire lehet ott ismerkedni, milyen alakok szoktak ott lenni, estefelé mennyire biztonságos egy lánynak?
2013. szept. 18. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha én leszek a testőröd, az lesz, hidd el!
2013. szept. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, kedves vagy :)

Azért kérdezem, mert egyszer beszaladtam napközben és nagyon megtetszett, de estefelé nem tudom, milyen szokott lenni. Elég csendes, visszahúzódó lány vagyok, nem szoktam bulizni járni, mennyire gáz, ha esetleg egyedül ülök oda be meginni egy kávét?

Oda fog jönni valaki próbálkozni? Ha igen, meneküljek?

Ez most így viccesen hangzik, de tényleg nem tudom, hogy kell ilyen helyen viselkedni, viszont nem akarok otthon begubózva ülni minden este

2013. szept. 18. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:
A helyet nem ismerem, én csak ott tanultam az egyetemen, de már nem ott élek. De nézd a Mikszáth utcában van, egyáltalán nem külvárosi rész, szerintem egyedül is elmehetsz este, bár ha albis vagy vagy koleszos akkor gondolom utolsó busszal, vilivel hazamennél. Nyilván nem hajnalokig maradnál. Ha meg szegedi vagy mármint saját lakásotok van, csak van valaki barátnőd aki elkísér :) Ha ott lennék, elkísérnélek.
2013. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Albis vagyok, vannak is barátnőim az egyetemen, mióta oda járok, valahogy nyitottam lettem és elkezdtem vonzani az embereket.

Viszont valamennyire még mindig magamnak való vagyok, sokszor már nagyon zavar, hogy folyton beszélgetnem kell és legszívesebben csak leülnék valahogy egyedül gondolkozni.

A másik az, hogy pasik terén nagyon béna vagyok, még sosem volt barátom, ideje lenne most már, de nem vagyok bulizós alkat, így nincs sok alkalmam ismerkedni

2013. szept. 18. 22:19
 5/7 anonim ***** válasza:
nem finom a nokedlijük
2013. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem voltam még, de a facebook oldaluk alapján érdekesnek tűnnek. Egyszer biztosan megérné elmenni. :)
2013. szept. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem tetszik a hely, félni nem kell szerintem ott. Nappal viszont nem hiszem, hogy sokan vannak, inkább estefelé, vagy hétvégén.
2013. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!