Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Első randin mennyire szabad...

Első randin mennyire szabad engedni, hogy a lány fogdosson?

Figyelt kérdés
Mivel összejönni szeretnék vele, nem g*ciputtonynak kell.
2014. jan. 15. 09:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Egész pontosan elolvastam amit irtál, sőt, teljes egészében bemásoltam a butaságod igy tévedés kizárva.

Tehát akkor még egyszer kérdezem, miről is szól a szex a testiségen kívül? Miről szól még?

Az a meglátásom, hogy te nem tudod mi az a szex, egyszerüen kevered a fogalmakat.

2014. jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Döntsél nyugodtan magad, a saját értékrended szerint. Viszont mást se ítélj el addig kategorikusan, ha nem a te értékrended szerint cselekszik, amíg nem vagy tisztában a helyzetével.
2014. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Az arrogáns stílusod téged minősít.


Még egyszer elmondom, amit már többször: a szexualitás egymás szeretetéről szól, ami nem egészen a másik testének, hanem a másik lelkének a szeretetét jelenti.


Nem én keverem a fogalmakat, hanem te vagy egy primitív alember.

2014. jan. 16. 13:18
 24/29 anonim ***** válasza:

Te erre csak vágysz hogy én egy buta ember legyek, mert igy tudod elképzelni a világot és igy tudod feldolgozni az élet dolgait. Sajnálom hogy tőlem kell megtudnod, de a világ és az emberek olyanok mint amit én leirtam. Még te is. Ha ezt nem tudod feldolgozni az a te dolgod.


Tetszelegsz egy szerepben és azt hiszed ettöl értékes ember vagy - ami a te dolgod - viszont ami már nem a te dolgod hogy te azt hiszed ettől értékesebb vagy mint más. Hát nem vagy értékesebb, emiatt a szerepjáték miatt biztosan nem, sőt... ismeretlenek elött - és még saját magad elött is - szerepet játszani valljuk be hogy több mint butaság és én nem szeretem a buta embereket.

Ezt lehet hogy egy tinilány megeszi tőled, de felnőtt társaságban azt javaslom ne add a témában elő magad, mert hamar esni fog a népszerűséged és az egész jól kivehető hogy neked ez a fontos.


A szex kizárólag a testiségről szól, semmi másról a világon. Akkor is erről szól ha 5 perce ismered az illetőt és akkor is ha 30 éve. Nincs holdfény és csillagok, csak testiség, az amire te itt ferditesz az már más, máshogy is nevezik, nem szexnek, csakhogy itt most a téma a szex, nem más.


Egyébként nagyon egyszerü a dolog, ha te nem vagy ilyen lealacsonyított állatias primitiv félember mint a többiek, akkor miért önkielégítesz? Azok alapján leirsz ennek semmi létjogosultsága nincs.

Önkielégítés közben melyik az a rész mikor valakinek a lelkét ápolod és a szeretettel elárasztod a partnered? Akkor épp kibe vagy szerelmes (magadon kívül)? Hmm..?


Nem szeretem az olyan embereket akik szerepet játszanak mert ezek az emberek nem egyenesek és bármikor képesek átbújni egy másik szerepbe, ha az érdekük épp ezt kivánja. Ráadásul ezek az emberek buták, mert a kezdeti sikereken felbuzdulva egyre bátrabban adják elő magukat, sőt a végén még el is hiszik magukról azt amit állítanak. Nos, te épp ilyen ember vagy.

Hallgass rám, ez csak bizonyos szintig megy, hidd el hogy vannak nálad okosabb emberek akik átlátnak a szerepeden pár mondatod után.

2014. jan. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Egy undorító primitív gyökér vagy, akinek fogalma sincsen az életről.


Ha már ilyen kedvesen tanácsolsz nekem dolgokat, hadd ajánljak neked én is némi olvasnivalót. Kezdhetnéd mondjuk evvel:


[link]


Jó olvasást!

2014. jan. 16. 15:18
 26/29 A kérdező kommentje:
- így ni: [link]
2014. jan. 16. 15:19
 27/29 anonim ***** válasza:

Ja értem. Ha nincsenek válaszok akkor jön a wikipédia, aminek itt max a te megjegyzéseid miatt van szerepe.


Azt még elfelejtetted elmesélni hogyan sikerült meggátolnod hogy a sok szexre éhes ledér nő megkaparintsa a tested és azt sem válaszoltad meg, hogy mely szerelmednek okozol gyönyört mikor onanizálsz.

2014. jan. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Hogyne, majd azt is elmesélem, anyámék hogyan csináltak meg. Hogy jössz ahhoz, hogy nekem dirigáljál, te senkiházi?


Egy üresfejű, lelkiszegény nyomorék vagy.


”Az ember, aki más emberben nem embert, hanem dolgot lát, önmagát is dolognak tekinti, önmagát sem éli át közvetlen emberséggel.” (Karl Marx)


A téma részmről lezárva, további kéjes vergődést az üresfejűek latyakos pocsolyájában, te véglény!

2014. jan. 17. 11:17
 29/29 anonim ***** válasza:

Most meg Karl Marx? Biztos örülne neki hogy sorait egy szexről szoló témában látja viszont, pont erre gondolhatott mikor leirta ezeket a sorokat.

Nem vagy te skizofrén?

2014. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!