Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Első randin mennyire szabad...

Első randin mennyire szabad engedni, hogy a lány fogdosson?

Figyelt kérdés
Mivel összejönni szeretnék vele, nem g*ciputtonynak kell.
2014. jan. 15. 09:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Na, és aztán neked mi a szinted, mondd el, holdény és a csillagok? Vagy a Star Warsból Leia hercegnő?
2014. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Dugni az állatok szoktak, az emberek meg szeretkezni, és magadat minősíted, ha egy darab segédeszköznek tartod magadat és a másikat is.
2014. jan. 16. 10:41
 13/29 anonim ***** válasza:
Jól látod a helyzetet, az emberek szeretkezni szoktak. SZERETkezni, itt a lényeg a szó elején. Tudsz igazán szeretni valakit, akit nem is ismersz? Akkor vajon szerelemből, szeretetből, vagy inkább állatias ösztönből tapiz le egy ember egy másikat az első randin, ahol még az ismerkedésen van (lenne) a hangsúly?
2014. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

"Dugni az állatok szoktak, az emberek meg szeretkezni"


Figyu, most feleslegesen játszod még saját magad elött is ezt a buta szerepet, ettöl nem leszel értékesebb ember hogy ilyeneket mondasz, csak ezt hiszed.

Ha beszállnál a tizediken a liftbe, én betennék melléd egy gyönyőrű nőt aki rád akar menni a földszinten már kisgatyában lennél.

2014. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Tévedsz.


Volt már néhány helyzet, ahol egyértelmű volt, hogy a lány akar valamit, és bármennyire is hihetetlen, NEM lett belőle túl sok minden, a fent említett okok miatt.

2014. jan. 16. 11:11
 16/29 A kérdező kommentje:

Nem leszek értékesebb?


Azok számára valószínűleg értékesebb lettem, amikor elmondtam nekik ezeket a dolgokat, és egy-két LÁNY bizony meglehetősen hálás volt, hogy nem egy darab szexuális segédeszköznek tartom őket, hanem EMBERnek. Úgy néz ki, neked fogalmad sincsen az emberségről, és nem egészen értem, miért szeretnél másokat a saját primitív alember-szintedre lehúzni. Engem most pont nem sikerült, de azért próbálkozz csak, vannak még bőven idióták a világon.

2014. jan. 16. 11:40
 17/29 anonim ***** válasza:

"Volt már néhány helyzet"


Na milyen helyzet, mesélj. Meséld el hogy volt mikor te ellenálltál a gonosz nőknek akik szexelni akartak veled. Szeretem hallgatni az ilyen sztorikat.

Mi volt a megoldásod, elszaladtál?

2014. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Semmi bajom a nőkkel, sem a szexualitással, annál több az emberi ostobasággal.


Ez olyan, mint az, hogy nem eszel kutyasz*rt, mert az nem finom. Nekem meg a szerelem nélküli szex nem finom, mert a szex nem csak a testiségről szól. Ilyen egyszerű.

2014. jan. 16. 11:55
 19/29 anonim ***** válasza:

"mert a szex nem csak a testiségről szól"


Na, aztán meséld el nekem miről szól a szex ha nem a testiségről?

Hol olvasod ezeket a butaságokat amiket itt irkálsz, valami lányregényben?

2014. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Először is figyelmesen el kellene olvasni, mit is írok, ugyanis azt írtam, hogy "nem csak a testiségről szól". Vagyis arról is, egyébként meg az egymás iránti szeretetről, és igazán szeretni nem biztos, hogy a másik testét kell.


Talán hallottál már olyan szavakat, hogy szellem, lélek, gondolat, gondolkodás, tanulás, meg ilyenek.


Az ember kultúrlény, és ha az életedet ösztönök irányítják, akkor az emberség legfontosabb kirtériumának nem felelsz meg.

2014. jan. 16. 12:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!