Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek jogosan félek,...

Szerintetek jogosan félek, hogy nem fogok majd tetszeni azoknak a lányoknak, akik a képen cukinak tartanak? Meg miért van az, hogy minden lány cukinak nevez, akine bejövök, ennyire egyre jár az agyuk?

Figyelt kérdés
Ja és tudom, hogy sokak szerint a cuki az semmi jót nem jelent, de én már tudom, hogy igen, mert akinek nem jövök be még sosem nevezett cukinak csak rondának meg nyominak.Meg a másik véglet, akik nem is mondanak semmit a külsőmre, legutóbb is egy ilyen 14 éves jó seggű csajjal kavartam, azt hittem nem jövök már be neki, mert tök szemtelen, pimasz, kicsit bunkó is volt velem, aztán végül mégis úgy csinálta, hogy elérje azt, hogy rámásszak, de ő sem mondta sajnos, hogy bejönnék neki vagy cuki lennék. Ezt csak azért írtam le, mert félek, hogy én igazából egy lánynak sem tetszem és ez a legutóbb is lány lehet csak ilyen kavarós típus volt, akinek midegy ki csak fiú legyen.
2014. jan. 14. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:

A cukit én mondom: a melegekre, az ölelgetnivalókra, a barátomra.

Szóval a cuki jó. Az aranyos rizikósabb. A furi=ronda, nem tetszetős.

Szerintem egyszerűen dobd rá azt az indokot hogy egyszerűen cuki vagy egyes emberek szemében. Ha valaki bunkò akkor úgy fejezi ki magát.

2014. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!