Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tennétek ha elétek állna...

Mit tennétek ha elétek állna valaki, aki nem jön be nektek, de neki tetszetek?

Figyelt kérdés
Szóval, ha pl. egy srác/lány, ismerkedni szeretne, de nem tartjátok túl szépnek. Azonnal lekoptatjátok, vagy megismered, hátha a belső tulajdonságai alapján tetszeni fog..Hogy viszonyultok olyanhoz, aki nektek nem tetszik elsőre?

2014. jan. 14. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Leginkább semlegesen kezelem, nem vagyok vele bunkó, stb..

Ha beszélni akar, beszélek vele, stb, de nem kezdeményeznék semmit, ha külsőre nem vonz..


F/18

2014. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem küldeném el,szívesen megismerkednék vele. De ez nem garancia arra, hogy később tetszeni fog, ha belsőleg bírom is. (Lány vagyok) A legjobb fiúbarátom már 2x is bepróbálkozott, de egyáltalán nem jön be. Mindkét alkalommal megmondtam neki ezt, de azt mondja nem érdekli. Hát akkor jólvan, de biztos hogy nem fogok vele összejönni.
2014. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elmennék Kínába szeget verni. Meg szilvásbukát mert azt szeretem.
2014. jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!