Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ha kiderül egy lányról...

Fiúk! Ha kiderül egy lányról h tetszetek neki de nektek nem jön be a csaj, akkor hogyan viszonyultok hozzá ezután?

Figyelt kérdés
Messzire elkerülitek őt?
2013. okt. 20. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
1 menetre még jó lesz
2013. okt. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát ha amúgy csinos csak valamiért nem jön be akkor kúrópajtás lesz max.
2013. okt. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudna rám csak barátkénk nézni akkor kerülném.
2013. okt. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ovatosan tudatositom benne, hogy eselye sincs, esetleg elmondok neki egy ket sotetebb titkot, hatha ez felnyitja a szemet... de nem, nem kerulom el, ha a baratom volt, ugyan ugy fogom kezelni ezutan is.
2013. okt. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyen volt eddig a viszonyunk. Ha semmi komoly nem volt köztünk, akkor kerülném. Ha viszont barátok vagyunk, akkor megpróbálnám figyelmen kívül hagyni ezt a tényt.
2013. okt. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem háborodik fel azon, hogy ennek hallatára nem esem rögtön szerelembe iránta, akkor sehogy. Ugyanúgy tekintek rá mint addig. Na jó, azért igényesség szintjétől függően azért dagad a májam, hogy bejövök neki, de ennyi...
2013. okt. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azt mondanám neki, hogy meleg vagyok. :)


Egyébként nem tudom. Kicsit lehet, hogy bunkóbb lennék, de egyébként nem kerülném el messzire. Bár nekem is nehéz lenne, mert nem tudnám, hogy hogy viszonyuljak hozzá.

2013. okt. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ezért nem kerülném, mert tudom, hogy ez nagyon rosszul esne nekem fordított esetben. Én nem változtatnék semmit, de ha nagyon nyomul, akkor közölném vele, hogy bocsánat, de a barátságnál többről nem lehet szó.
2013. okt. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
volt egy lány aki szerelemet vallott nekem, de sajnos nem tetszett annyira a belső tulajdonságai még inkább én utána nem kerültem őt nem volt vele semmi bajom mint emberrel, de már megbántam mert azóta is egyedül vagyok :(
2013. okt. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!