Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Láttok az utcán egy...

Fiúk! Láttok az utcán egy idegen lányt. Hogyan adja a tudtotokra, hogy tetszetek neki, úgy hogy ne legyen túl erőltetett?

Figyelt kérdés

szemezés, mosoly,stb..

Mikor számít éppen jónak, és mikor erőltetett már?


2013. szept. 26. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ez nem lehet erőltetett.

Mosolyogjon, és szemezzen nyugodtan.

Csak manapság egyes lányok miatt néha azthiszem hogy "kinevet"...

2013. szept. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A pasik nem értik az ilyen hülyeségeket... mondja meg mit akar, ennyi...
2013. szept. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mosollyal, ha tetszik a csaj, akkor én is mosolygok rá amíg szembe halad velem (főleg ha veszem a lapot) és utána is fordulok. Ha pedig a csaj is utánam fordul, akkor meg is szólítom.
2013. szept. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szemezzen, aztán süsse le a tekintetét, mintha zavarban lenne és mosolyogjon egyet a 'bajusza' alatt. Az egyértelmű.
2013. szept. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
1.es: Igen, én is ezt érzem, hogyha nagyon rámosolyognék egy fiúra, akkor pont rosszul értené és hülyének nézne...
2013. szept. 26. 11:50
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 Rám mosolyoghatsz, én már úgysem tudom mit akarnak a lányok...
2013. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És ha nektek is tetszik az az idegen lány, hogyan reagáltok rá?
2013. szept. 26. 11:55
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a probléma, nyilván sokszor megtörtént már veled, hogy odajöttek hozzád, hogy "milyen helyes/aranyos/stb... lánynak tűnsz, szia!"

Ezt erőltetettnek gondolod? Pedig szerintem teljesen normális. Ez egy bók. Ugyanígy odamehetsz egy fiúhoz, férfihoz is, hogy milyen "helyesnek tűnsz"

Nyilvánvaló persze, hogy vannak rossz bókok. Ne mondj olyanokat, hogy pl. "milyen szép a péniszed"

2013. szept. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ugyan miért lenne gond az ha mosolyogsz? Nálunk pl. cégen belül szinte elvárás, hogy mindig kedves mosolyunk is legyen, ha köszöntünk egy szembejövő kollégát. A mosoly az alap, amivel jelzed azt, hogy a másikhoz jóindulatúan viszonyulsz.
2013. szept. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Volt már hogy odajöttek hozzám, de nem túl gyakori. Egy félénk, de szerintem szép lány vagyok. Csak nem szeretném, ha túl könnyűnek vagy rámenősnek gondolnának.

De amúgy szeretek mosolyogni :)

2013. szept. 26. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!