Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők szemében mi a menő...

A nők szemében mi a menő foglalkozás?

Figyelt kérdés

Mert egyértelmű, hogy a belét kidolgozó munkásember vagy iparos vagy alkalmazott az nem számít sikeresnek a nők szemében, ha egész napos munkával "csak" egy átlagos, de biztos megélhetést tud elöteremteni...


A nök szemében csak azok számítanak igazán menőnek, akiknek már olyan vállalkozása van, ami a saját lábán is megáll és ontja a pénzt és a pasinak már dolgoznia sem kell nagyon, ráér hajtani a csajokat, akik meg tapadnak rá mint a legyek a ....


Volt az a video, hogy a melóst lerázza a csaj, de aztán a melós kiöltözik, bérel egy mergát meg elviszi a csajt szállodába meg ilyenek, szorja rá a pénzt, aztán a csaj ennyitöl már hajlando széttenni a lábát...fer...


2014. jan. 6. 19:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Rendőr, tűzoltó, autóversenyző, focista, kosárlabdázó
2014. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Az egyenruhásokra tűzoltó, katona, rendőr buknak szexuálisan.

Egyébként pedig az olyan férfiakat kedvelik, akik úgy keresnek sok pénzt, hogy közben nem csinálnak semmit.

Ez után jönnek a pénzes szakmák, bíró, ügyvéd...

A sor végén vannak a becsületes munkát végzők, akik nem keresik halálra magukat.

És egy alapszabály kedves kérdező, a nő szívéhez az út a pénztárcádon keresztül vezet.


Egyébként nem Merci, hanem BMW reklám volt.

2014. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem sok olyan menő foglalkozás van Magyarországon, amiben nincs benne az összeomlás veszélye. Mint volt könyvelő, ezt nagyon jól tudom: kezdőktől a milliárdos vagyonig mindent láttam felbukni!
2014. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

ma 19:29


A TEKesek is rendőrök.. :)

2014. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
szerintem az keres jól, akinek vagy vagy 400ropi havi jövedelme, amit csak magára tud elkölteni. Nyilván, ha még üzletelget a pénzével, akkor kell a 800 ropi is.
2014. jan. 6. 20:20
 16/20 anonim ***** válasza:

Vészesen nagy ostobaságokat írsz.

Engem nem érdekel, hogy ki mivel foglalkozik, csak ne legyen semmirekellő, sem pedig fásult, megkeseredett. Ha azt csinálja az életben, amit a felnőttkor küszöbén eltervezett (reálisan), akkor már maximálisan sikeres. Már farkával meg nem verném a csalánt, én is tudok tanulni, majd keményen dolgozni, pénzt keresni, felépíteni az életem.


"a romantikus párkapcsolat sok embernek viszont sajnos az egyetlen lehetöség."


Ha ilyen felszínes vagy, akkor meg maximálisan megérdemled, hogy ne kellj senkinek! Tudod vannak olyan fiúk/férfiak, akiknek a szerelem által összetartott, romantikus párkapcsolat messze van attól, hogy megillessék azzal a szócskával, hogy "sajnos", sőt, boldogok egy ilyen kapcsolatban.

2014. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Ez egyáltalán nem igaz! Engem pl nem érdekel.Nincs olyan hogy "menő" állás. Ha egy férfi villanyszerelő például akkor mivan?!Ugyamugy lehet jóképű és rendes. Nekem azok jönnek be akik vonzòdnak a művészethez.(rajztanár,festő..stb) pedig lássuk be ők se keresnek sokat.De ez nem szent irás mert ugyanugy bejöhet egy épitész is.Kinek mi.Nem az állás teszi az embert szerintem.
2014. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Nem az állás teszi az embert szerintem."


Ez nagyon állásfüggő. Vannak hivatások amikre egy életet kell rááldozni.

2014. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 IgazságtalanLibikóka válasza:
A nők sosem azt nézik mit dolgozol hanem azt mennyi pénzed van belőle :)
2014. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hiába keres valaki jól, ha egy besavanyodott, keserű ember. Nekem nem mondd semmit az, ha valaki lengeti előttem a bankkártyáját, hogy 400-at keres. És? Programozóként biztosítom magamnak a saját életszínvonalam. Ő is biztosítsa a sajátját. Amúgy a saját munkakörömből szeretek választani. :)De nem azért, mert jól keresünk, hanem mert hasonló az érdeklődési körünk.
2014. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!