Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk, szamotokra mi a legegyer...

Fiuk, szamotokra mi a legegyertelmubb jelzes arra hogy igenis bejon egy lanynak? Vagy mit vartok el egy lanytol hogy mit csinaljon olyan idoszakban amikor megcsak ismerkedtek es meg egyenlore egyaltalan nem beszeltetek koszonni se koszontok egymasnak

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
ismerkedünk de nem beszélünk és nem is köszönünk?hát ez fantasztikus
2014. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mosoly, ami csak nekem szól.
2014. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy kacsintással;)
2014. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az ismerkedest ugy ertettem hogy provalunk kozelebb kerulni egynashoz
2014. jan. 5. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:

A "fura nézés". Onnan tudom, hogy (nem bejövök, mert bejönni az ajtón kell) tetszem egy lánynak/nőnek, hogy úgy néz rám, mint aki el van varázsolva, mint aki odapottyant egy helyre, azt se tudja hol van, csak néz, tágra myílt szemekkel, eláll a szava is, belezavarodik a mondandójába, haját igazgatja.


A kérdés 2. részét nem értem. Hogy hogy mit várok el tőle, ha ismerkedünk? Azt várom el, hogyha megbeszélünk egy találkozót, akkor azt ne mondja le. És őszinteséget.

2014. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Amikor kipirul és nevet, kacag akkor nagyon vonzó néhány lány. Még jó hogy van humorerzekem. :)
2014. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!