Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy 19 évvel idősebb...

Tetszik egy 19 évvel idősebb pasi, mit csináljak?

Figyelt kérdés

17 vagyok, és itt ismertem meg egy tőlem 19 évvel idősebb férfit. Nagyon kedves, és rendes, de szerintetek érdemes volna találkozni? Még nem esett szóba, de ha szóba kerülne, mit mondjak neki? Én szeretnék, de ugyanakkor félek attól, hogy végül mégsem akarja ezt az egészet, mert nem merné felvállalni a kapcsolatot, vagy ilyesmi. Mit kéne tennem?

Előre is köszi a válaszokat!



2014. jan. 4. 15:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Talakozz vele abbol nem lesz baj de vigyazz ne higy elcsabitson mert utana nagyon nehez lesz elfeljteni
2014. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Akkor hogy tisztázzam a dolgot- nem dugni akarok vele, és nem kell a pénze se, másrészt nem is gazdag. Szeretnék itt mindenkit megkérni, hogy ezt felejtse el. Amíg nem ismertek, nem tudhatjátok milyen vagyok- én komolyabbat szeretnék, ő meg nem olyan, aki megdug- eldob, legalábbis én így ismertem meg. Amúgy meg nincsen családja, nincs felesége.

Azért köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 4. 15:26
 13/15 anonim ***** válasza:
Várj még 1 évet, amíg nagykorú leszel, utána pedig nyugodtan vágj bele! Egy lány ismerősöm tapasztalatból mondta: "ha 2 ember megérti egymást..."
2014. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
De igazatok van, hagyom a fenébe az egészet.. Köszi a válaszokat!
2014. jan. 5. 01:01
 15/15 anonim ***** válasza:
Jol teszed!!! Nagyon okos gondolat!!!
2014. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!