Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy 19 évvel idősebb...

Tetszik egy 19 évvel idősebb pasi, mit csináljak?

Figyelt kérdés

17 vagyok, és itt ismertem meg egy tőlem 19 évvel idősebb férfit. Nagyon kedves, és rendes, de szerintetek érdemes volna találkozni? Még nem esett szóba, de ha szóba kerülne, mit mondjak neki? Én szeretnék, de ugyanakkor félek attól, hogy végül mégsem akarja ezt az egészet, mert nem merné felvállalni a kapcsolatot, vagy ilyesmi. Mit kéne tennem?

Előre is köszi a válaszokat!



2014. jan. 4. 15:05
1 2
 1/15 SullaFelix89 ***** válasza:
Tegyél meg neki mindent, azt meg főleg amit a felesége nem.
2014. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
neked sem lesznek anyagi gondjaid.
2014. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Ha lesz valami akkor dugás.Szerintem más nem.
2014. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Galaxis. ***** válasza:
Felvállalni a kapcsolatot? Először is azt mondja, hogy még titokban csináljátok mert furcsa neki. Majd utána megdug. meg még párszor. És utána ott hagy és az a legszebb az egészben, hogy te szépen belemész ebbe :D
2014. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
húzd le pénzzel szexért cserébe! :)
2014. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Újabb agyhalott tini. XD csak dugásra felkészülni kiscsaj..:D
2014. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
krumplis tésztát
2014. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha házinyúl, akkor rá nem illik vadászni. Egyébként meg nagyon izgalmas dolog lehet elcsábítani egy érett férfit. Legfeljebb hosszú távon nem éri meg. Ráadásul Te nagyon tapasztalatlan vagy még az élet egyéb dolgait tekintve.
2014. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Az én pasim 15 évvel idösebb nálam, de én még nálad is fiatalabb vagyok. Nekem annyibol volt könnyebb hogy ismertem már régota. Figyelj nem nagyon ajánlom hogy talizz vele ha nem ismered..
2014. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

En egy 17 evvel idosebb ferfival vagyok joba mar kicsit tobb.mint egy eve. Nagyon szeretek vele beszelgetni :D am a csokolozason kivul nem jutottunk tovabb soha nem alkalmas a hely illetve keves az ido.

Bar en szeretnek tobbet meg o is de nem szabad foleg neki!

Jol megvagyunk igy is elvezzuk a tarsasagat egymasnak.

19L

2014. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!