Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 14 évvel idősebb pasi...

Egy 14 évvel idősebb pasi tetszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és senknek se mertem még elmondani hogy tetszik. Én 14 ő 28 . És az pasi aki tetszik nem is akárki hanem az egyik tanárom. Mindig ő köszön először és mindig mosolyog rám. Múltkor megkérdezte tőlem hogy ki tetszik és meg csak beszéltem össze-vissza. Segítsetek elfelejteni őt

2014. jan. 2. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Én hallottam olyat, hogy egy 14 éves lány egy 26 éves pasival járt... Nem mondom, hogy tedd ezt, mert ne tedd, de van rá példa.
2014. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát...18 év felett, már nem olyan vészes ez a 14 év, de így azért elég meredek :S Nehéz elfelejteni egy olyan személyt, akit minden nap látsz :S
2014. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


Olvastam a kérdésedet, és ide szeretnék írni, ha megengeded, mert elég sok minden eszembe jutott.

Nagyon nehéz ez a kérdés, és engem azért érintett meg nagyon ez a dolog, mert én meg pont fordítva vagyok ezzel. Én néhány évvel idősebb vagyok, mint ez a férfi, a tanárod, de vannak olyan korú lányok, akik legalább annyival, vagy még több évvel fiatalabbak nálam, mint amennyi köztetek a különbség, és nagyon tetszenek. Ráadásul egyikkel sem beszéltem még soha. Hát igen, az érzéseknek az ember nem tud parancsolni, mert azok csak úgy jönnek, és sokszor nem nézik azt, hogy ki hány éves.

Hozzá kell tenni, hogy én eleve félénk is vagyok. Tehát nagyon sokat szenvedtem már, és szenvedek most is ezek miatt a reménytelen, plátói érzelmek miatt. Szinte nincs is annál rosszabb, amikor valaki még nem is tud, vagy nem mer jelzést adni a kiszemeltnek az iránta táplált érzéseiről, csak látja gyakran, és tehetetlenül szenved. Én tehát nagyon jól ismerem ezt az egész állapotot, csak ahogyan említettem, én pont fordítva vagyok ezzel. Ez szinte maga a mentális pokol. Emiatt nekem már nagyon régi vágyam, hogy egy ilyen dolog megtörténjen velem, hogy egy lány kezdeményez, aki akár egy ennyi évvel, vagy esetleg még többel fiatalabb is.

Én, a saját helyzetemből kiindulva, ennek a férfinek a helyében, ha valaki ezt el merné nekem mondani, és nekem is tetszene, én mindenképpen tennék egy próbát, és megismerkednék vele jobban, mivel erről ábrándozok már nagyon régóta. Tehát viszonoznám a dolgot, ha nekem is szimpatikus lenne egy lány. Ráadásul a bátorságát is nagyra értékelném. De persze én most csak képzelődök.

Hát, én attól tartok, hogy ez a férfi akkor sem kezdene veled, ha nincsen párja, bár ki tudja. Amiket én írtam, az az én speciális helyzetem miatt van így, ez a tanár meg nem valószínű, hogy ebben a helyzetben van.

Talán az időnek a múlása segíthet abban, hogy feldolgozd ezt a reménytelennek tűnő helyzetet. Ne haragudj, hogy ilyen sokat írtam, de számomra is nagyon érdekes ez az egész kérdés.

2014. jan. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem is szeretném ha kezdene velem meg van is barátnője csak egyáltalán nem tudom elfelejteni. Mindig ő jár a fejemben.
2014. jan. 3. 09:13
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Felejtsd el velem:) Majd én segítek;)
2014. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Keress valaki mást,biztos ,hogy van olyan ,aki megtetszene a sulidból.
2014. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyik dolog: ha betöltötted a 14-et, akkor a magyar törvények szerint akármilyen nagykorú személyjel (18-99) létesíthetsz szexuális viszonyt jogi következmények nélkül!

Másik dolog: arra viszont tiltás van, hogy akármilyen szerelmi kapcsolat legyen tanár és diákja között!

2014. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Ismerkedj velem
2014. jan. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

az semmi...nekem egy nálam 17-18 évvel idősebb férfi tetszik, aki ráadásul a tanárom, akinek ráadásul felesége van, gyerekei még nincsenek, ráadásul vallásos...

Azóta bele vagyok zúgva amióta tanít, szóval már majdnem 2 éve...de úgy egyfolytában :) ez ellen sajnos nem lehet mit tenni, az idő tud segíteni rajta...bár nekem azóta sem segített... amit tudok(tudnál) csinálni hogy minél több elfoglaltságot csinálsz magadnak, és minél többet vagy a barátaiddal és emberek között, hogy ki tudd verni a fejedből... modnjuk nekem könnyebb mert végzős vagyok és nemsoká elmegyek továbbtanulni, neked meg lesz még pár éves...én konrétan azon gondolkozok hogy mielőtt elmegyek kitálalok nkei lesz ami lesz...én egy csókot minimum akarnék tőle lopni...már csak attól is boldogabb lennék...:)

Ő is sokat mosolyog rám, sokat kacsint, én egyfolytában őt nézem, és észre szoktam venni hogy ő is szokott engem figyelni..sőt...már azt is tudom mikor tudja hogy ott vagyok, de nem mer oda nézni...nem tudom hogy ő mit gondol/érez, de a legjobbakat remélem...persze én is tudom hogy nem szabad....több okból kifolyólag is, de sajnos az ilyen érzéseknek nem lehet megálljt parancsolni :/

2014. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok én is, de nekem sokkal nehezebb, mert a munkatársam férfi mindkettő, meg a főnököm is az, mert műszaki boltban vagyok gyakorlaton, most nyáron 1 hónapig, utánna meg szeptembertől 2 hetente még évig folyamatosan a suli miatt így lesz. Nos, nekem az egyik kollega bejön, a nevét nem szeretném személyes okok és személyiségi jogok miatt elmondani, de ő 37 éves, én 19, 5-6 éves kapcsolata van, és hát ugye 1 műszaki bolt eleve férfiasabb hely, több férfi dolgozik ott, mint nő. Bár most 3 végzős lány volt, meg jött még 1, közülük az egyik a barátnőm, 1 fiú volt, de idén végeztek a bolti eladói szakmunkással, úgyhogy már nincsenek ott, de barátnőm néha be szokott jönni. Visszatérve a munkatársamra, én amikor ott van a közelemben, nyugtalanabb, idegesebb vagyok, saját magamon úgymond "piszkálódobb, igazgatósabb(haj, ruhák stb), és néha néha rásandítok, de csak titokban persze, nehogy észrevegye a jeleimet, amiket úgymond a testbeszédemmel küldök felé. Van amikor kicsit elmegyek tőle, vagy szimplán a közelében vagyok, de ma ott aludtam el a pultnál, ő meg mellettem ült a gépnél kb 6-7 lépésre. Na és műszaki boltban nem csak férfiak fordulnak meg, nők is szoktak itt vásárolni a párjukkal, egyedül, barátnőkkel, idősek is, gyerekeikkel, családdal stb. Tévedés ne essék, hogy 1 műszaki boltban csak férfi vevők fordulnak meg! :D (saját tapasztalat)
2016. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!