Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Túl érzékeny vagyok vagy csak...

Túl érzékeny vagyok vagy csak lúzer?

Figyelt kérdés
2013 utolsó napja, szilveszter este. Diszkó, viszonylag sok ember táncol. Táncparkett szélén egy kék inges 24 éves srác, aki kellően ittas hogy jól érezze magát, de nem seggrészeg. Egy lány közelebb jön hozzá, a srác hozzáér a kezéhez. A lány elhúzódik és kicsivel később odajön hozzá a barátnője, hogy szálljak le a csajról. Nem voltam paraszt és igazán nem is ezeket a lányokat néztem ki. Csak ők jöttek közelebb, gondoltam akkor miért ne. Ezek után viszont mivel megalázónak tartottam az egészet, elfogott a depressziós hangulat. Nem túl nagy diszkó volt akit kinéztem pedig tuti látta jelenetet, az este további részét egyedül, meg akikkel voltam barátok , velük táncolgatva töltöttem. A kedvem ha nem is pocsék de rossz lett. Nem így akartam indítani az évet. Már egy ideje nincs senkim, nem sűrűn járok szórakozni és eléggé mélyen érintenek az ilyen dolgok. Nem tudom min kéne változtatni, hogy ne legyek ekkora puha p**c

2014. jan. 3. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy indítottam az évet, hogy nem emlékszem rá.
2014. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most akkor te vagy a kék inges srác, vagy nem? Vagy csak végignézted ezt az egészet? Vagy te vagy a csaj? Vagy ezt álmodtad?
2014. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Mit kell rögtön fogdosni?
2014. jan. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem eleve azzal van a gond, hogy csalodasnak fogod fel az ilyet.


Ez egy szerencsetlen szitu volt, ami semmit nem valtoztatott a helyzeteden! A puhap..t a kemeny f..oktol (ha mar felhoztad ezt a hasonlatot) az különbözteti meg, hogy nem lankad le az elsö ilyentöl, hanem felagaskodik es tovabb probalkozik!


Eleg ertelmesnek tünsz ahhoz, hogy kepes legyel atgondolni a helyzetet es a hozzaallasodat es ra fogsz jönni, hogy hogyan erezted volna jol vagy legalabbis jobban ezen a szilveszteren. Nem a vagyaink hataroznak meg bennünket, hanem cselekedeteink, amivel megprobaljuk elerni ezeket!

2014. jan. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valójában egyik se, tudsz magadon segíteni.. :) Az ilyen kis semmiségeket ne is vedd magadra, legyél flegma, azt szeretik, és az a legröhejesebb(tapasztalat) :D Ahogy látom el vagy keseredve a dologgal, és segítségre szorulsz(nem negatív értelemben).. Ahhoz hogy segítsenek neked, az első lépéseket neked kell megtenned, mert onnan a gödörből csak te mászhatsz ki, mivel csak te vagy ott, egyedül.. (olvass csajozós könyveket, sokat fognak segíteni) A személyiségeden sokat fognak változtatni pozitiv irányban.. Próbáld meg, veszíteni nem birsz :) Sok sikert
2014. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenki válaszát! Tudom, hogy változnom kell. Megpróbálok másképp, kicsit pozitívabban állni a dolgokhoz és remélhetőleg változik a személyiségem is idővel...
2014. jan. 4. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!