Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg léteznek olyan lúzer...

Tényleg léteznek olyan lúzer pasik, akik szórakozóhelyeken meghívják az ismeretlen nőket, illetve fizetik a belépőjét?

Figyelt kérdés

Múltkor meséli az egyik haverom, hogy nincs elég pénze buliba menni, mert hogy nem tudja meghívni a nőket piára. Csak néztem, hogy miért akar meghívni ismeretlen nőket a buliba piára. Kis az az idióta lúzer pasi, aki azt hiszi hogy attól lesz vonzó, hogy meghívja a nőket.

Én sose hívtam meg a nőket és érdekes módon mindig volt egész csinos barátnőm, pedig kövér vagyok és alacsony.


2013. nov. 23. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Buliban én is meghívok valamire egy csajt, ha elkezdünk beszélgetni vagy ilyesmi. Más haverokat is van, hogy meghívok egy-egy piára. De belépőt nem fizetek senkinek.
2013. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Vannak nők, akik lefekszenek azokkal, akik meghívják őket piára. Meg vannak nők is, akik úgy csinálnak, mintha olyan nők lennének, és ingyen piát szereznek a lúzer pasiktól.

Ez a természet rendje.

2013. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Igen, vannak. Engem is sokan megszoktak hívni bulikba, van mikor teljesen ingyenesen bulizok :D perszecsak ha nincs belépő, azt még senki nem fizette helyettem :D
2013. nov. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3-as

Szégyenlem hogy pasi vagyok!!!!!!!

2013. nov. 23. 14:20
 5/13 anonim ***** válasza:

#1:Én soha senkit nem hívok meg.

Egyszer egy csaj elkezdett velem beszélgetni egy ilyen helyen,vagyis inkább próbált,de leszartam.:D

Szegény pofára esett.

2013. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Van, akinek annyi pénze van, hogy pár ital ára akkor se veszteség, ha végül egyedül megy haza. :)
2013. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Bizony, hogy vannak. És szégyen-nem szégyen, én azért, ha már ingyen piát kapok érte, nem fogom a beszélgetés legelején megemlíteni, hogy van barátom. Ha valaki olyan buta, hogy két mondat után meghív valamire, anélkül, hogy bármit is tudna rólam, akkor meg is érdemli, hogy kicsit helyrerázódjon. Egy-két pofáraesés, és máris jobban vigyáz a pénzére. Most lehet ezért megkövezni, és leringyózni.
2013. nov. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Vannak.Tapasztalatlanok,és önbizalomhiányosok szegények.De hát ez van,megfizetik a tanulópénzt,majd rájönnek a dolgokra.
2013. nov. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Egyszer Zp-ben beszélgettem egy csajszival,megszólalt,"most elmegyek,szerzek egy kis piát" kiszúrt magának egy külsőre nem túl vonzó szerencsétlent,és elkezdte kábítani,pontosan nem tudom mit mondott neki mert azt nem hallottam,csak láttam,hogy nyájasan hízeleg,mintha tetszene neki a pasi,aztán elkunyizta a piáját...
2013. nov. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, én nem azért hívok meg valakit, hogy kapjak érte cserébe bármit is, hanem ha már egy csajjal szóbaelegyedtem megkérdezem udvariasságból, hogy kér e valamit, nem vág földhöz az a 300 ft, de van, hogy nem is fogadják el az ajánlatot.
2013. nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!