Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért ilyen...

Szerintetek miért ilyen ellenségesek, elutasítóak a lányok velem többnyire, talán azért, mert megérzik, hogy hiába vagyok perverz, szexmániás fiú, de emellett va egy érzékeny, gyengéd, jó fiús oldalam is?

Figyelt kérdés
Persze elrejtem,a hogy tudom, de szerintem ők látják, hogy én akkor is csak egy aranyos, kedves fiú vagyok és nem egy bunkó, rossz fiú, aki másokat megbánt vagy megaláz, pedig sok lány az olyan fiúkra bukik, akik ilyen kis kegyetlenek és csak a tiszteletlenséget művelik.
2013. nov. 10. 15:50
1 2
 1/16 Pretty Ballerina ***** válasza:
89%
Hogy ez mekkora kamu. :D
2013. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
De cuuukki vagy :)
2013. nov. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Mi lányok már csak ilyenek vagyunk,neked meg marad a zseb zsötem.
2013. nov. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg azért, de esélyes, h nem is nézel ki túl jól. Aki jóképű, attól általában még ez sem riasztja el a lányokat.
2013. nov. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Miért hív minden lány cukinak, akinek tetszem?o.O
2013. nov. 10. 15:56
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem kéne olyan, aki megbánt, vagy megaláz. Viszont nyámnyila, teszetosza, csöpögős pasik sem kellenek.

Szerencsére a kettő között is van átmenet: határozott, magabiztos, egészséges önértékeléssel rendelkező, a nőket tisztelő férfiak. Na ők kellenek.

2013. nov. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Lehet a külsőddel van gond?
2013. nov. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy mégis csak a külső a lényeg a lányoknál. Amúgy ja, már sok lány nevezett rondának, de ahogy írtam, akiknek meg bejöttem az cukinak hívott, igaz ezek mind csak neten láttak még ezért sem tudok összehozni semmi komolyabbat a lányokkal.
2013. nov. 10. 16:07
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha cukinak meg aranyosnak nevez egy lány, akkor nem jössz be neki.
2013. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Ez a gondolkodás olyan nevetséges.1:Ne általánosítsatok már állandóan!Nem minden ember egyforma,szóval nem mindenki áll ugyanúgy egy adott dologhoz. 2:Biztos,csak azért nem kellesz a nőknek,mert olyan kedves vagy.Talán azért választanának a nők inkább egy,ahogy te fogalmaztad "kis kegyetlen" pasit,mert sokkal inkább férfiasak,mint te.Ugyanis ez a nyavalygás egyáltalán nem csábító 3:Egyszerű a dolog:legyél mindig önmagad,mert ha valakinek kellesz,akkor így is kelleni fogsz,de ha megjátszod magad,akkor nem is magad miatt fog szeretni a csaj.

Egyébként hadd tegyem hozzá,elég gáz,ahogy leírtad magad(perverz,szexmániás,de emellett érzékeny,gyengéd,jó fiú)

2013. nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!