Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért ilyen...

Szerintetek miért ilyen ellenségesek, elutasítóak a lányok velem többnyire, talán azért, mert megérzik, hogy hiába vagyok perverz, szexmániás fiú, de emellett va egy érzékeny, gyengéd, jó fiús oldalam is?

Figyelt kérdés
Persze elrejtem,a hogy tudom, de szerintem ők látják, hogy én akkor is csak egy aranyos, kedves fiú vagyok és nem egy bunkó, rossz fiú, aki másokat megbánt vagy megaláz, pedig sok lány az olyan fiúkra bukik, akik ilyen kis kegyetlenek és csak a tiszteletlenséget művelik.
2013. nov. 10. 15:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10 Van egy kis ellentmondás a 2. és a 3. pontod között.
2013. nov. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
10-es okoska, sosem nyavalygok egy lány előtt. EGyszerűen megnézik a külsőm és mintha már midnent tudnának és nem is érdeklem őket. Pedig nem is bunkózom, hogy jó a segged vagy ilyesmi, kedves, udvarias, mosolygós igyekszem lenni.
2013. nov. 10. 16:18
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy csak a külső számít. De ha ismerkedsz élőben, akkor mit veszel észre elsőnek? Hát nem hiszem, hogy a személyiséget? De mondjuk az öltözködésből, mozgásról lehet következtetni pár jellemvonásra.
2013. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

10-es vagyok

Bocs,igazából a 2. pontban csak ironizáltam,csak sajnos írásban nem lehet érzékeltetni a hangsúlyt.

2013. nov. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14 Kár, pedig abban több igazság lenne.
2013. nov. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Ha cukinak meg aranyosnak nevez egy lány, akkor nem jössz be neki."


Jó tudni. :DDD Akkor nekem nem jön be a barátom. Ma is tanultam valamit ezen az oldalon, köszi skacok! (Y)

2013. nov. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!