Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti is ellenségesek lennétek...

Ti is ellenségesek lennétek velem emiatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 éves srác vagyok és hát valahogy úgy alakultak a dolgok, hogy jobban kijövök egy 14-16 év körüli lánnyal, mint az idősebbekkel. Legutóbb egy 14 éves, formás, fejlett lánnyal smároltam, bár folytatás nem lett belőle, valahogy ez is csak megerősített, hogy milyen jó ez a fiatalabb korosztály, izgatóak, játékosak, huncutok, perverzek és nyitottak, kiváncsiak még, nem olyan fapofák és nem is túl komolyak, merevek. Az ember fiatalabbnak is érzi magát velük. Sokan csak a kor alapján már egy gonosz embert látnak bennem emiatt, így kénytelen vagyok titkolni, egy jó barátomnak szoktam csak mesélni erről, ő legalább nem ítél el, tök természetesnek tartja ezt.


2013. okt. 26. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok, visszagondolva 14 éves önmagamra: ég és föld a különbség, testben és gondolkodásban, tapasztalatokban egyaránt. Visszagondolva a lányokra ebben a korban: iszonyúan éretlenek, és még gyerekek, akár mostani önmagukhoz. Gondolkozz már el ezen, gyerekekről van szó...
2013. okt. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 BlackSword ***** válasza:
Pedomaci, Te vagy az???
2013. okt. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
azért elég meredek ez ilyen korban.. még a 16 valahogy elmegy, de a 14 nem....
2013. okt. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát, azok után, hogy a barátnőm 30 éves exét láttam 14 éves kislánnyal smárolni... nem nem tekintenék rád ellenségként...


Ahogy érzed barátom, ahogy érzed.

2013. okt. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem, de nem barátkoznék ennyire éretlen 23 évessel.

Téged minősít, ha gyerekekkel értesz csak szót.

2013. okt. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez nem normális. Tudod, az ilyenekből lesznek azok az aberrált 30-40 évesek, akik még akkor is képesek lennének megdugni egy 14 éves kislányt. 23 vagy, és ha már most azt mondod, hogy fiatalabbnak érzed magad velük, mint a korodbelieknél, akkor mi lesz később, 10 év múlva???

Szerintem csak azért vagy ilyen, mert könnyebb nekik tenni a szépet, nem úgy mint a felnőtt nőknek, akik már átlátnak a szitán.

2013. okt. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A Narutoban Orochimaru is igen sok időt töltött a fiatal kis Uchiha fiúcskák közelében.

Sasukera meg ki is jelentette, hogy kell neki a teste.

Na meg egyszer egy nőnek a testébe rejtette bele a lelkét.


Ebbe belegondolva te sem vagy több Orochimarunál.

2013. okt. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod mindet minden áron megdugni, akár úgy, hogy rábeszéled őket, akkor nincs veled semmi baj:)
2013. okt. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát, de pont ez az, hogy amúgy jó fiú vagyok, persze egészséges vágyakkal, nem tagadom, hogy ha úgy alakul, ne dugnám meg őket, ha ők is akarják.
2013. okt. 27. 00:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Azok még gyerekek, fogd fel.... "perverz", na persze, egy 14 éves.. ahh..
2013. okt. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!