Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti nem gondolkoztatok már...

Ti nem gondolkoztatok már azon, hogy milyen lenne pl egy (modernebb) szigeten élni kb 7 barátotokkal (de amolyan igaz barátokkal)? Ti benne lennétek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
biztos jó lehet.
2013. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én arról szoktam fantáziálgatni, hogy mi lenne ha egy szigeten lennék én (egy csúnya vagyok, rút, dög) és lenne ott még egy nagyon komoly bombázó csaj.

Vajon mennyi időnek kellene eltelnie ahhoz, hogy az a bombázó csaj....lefeküdjön velem.


na?

2013. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. 7 ember túl sok lenne.
2013. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én benne lennék,és ha netán találsz ilyen szigetet vigyél magaddal,mert az új barátok megszerzése is szép dolog és ez a hely alkalmas lenne rá. 24/L..

Megbeszéltük?

Amúgy tényleg jó lenne,mennyit kacagnánk,vitáznánk stb..Drága barátok,többet érnek minden kincsnél.

2013. okt. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legjobb :)
2013. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Még nem gondolkodtam rajta.

De így belegondolva, egyedül jobb lenne nekem, egy ilyen szigeten. :D

2013. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én + 6 jó nő. Úgy oké. :DDD Bár 6 jó nő még gombócból is sok.:D Mondjuk legyen 4 nő.
2013. okt. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
benne bizony
2013. nov. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!