Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kapjon még egy esélyt vagy ne?

Kapjon még egy esélyt vagy ne?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nekem az a problémám,hogy szilveszterkor egy helyen buliztunk azzal a sráccal,akivel alakulóban van valami.Már volt csók is és teljesen oda vagyok érte.Mindkettőnknek más a társasága,de azt mondta majd oda jön hozzám.Persze nem jött és láttam,ahogy egy másik lánnyal csókolózik.Tény,hogy nem járunk de ez akkor is milyen dolog?Persze kiderült,hogy be volt rúgva,de ez nem ok szerintem!Azzal van a legnagyobb baj,hogy már egyáltalán nem tudok benne megbízni és így hogy lehetne bármi is?!Nehéz visszanyerni a bizalmamat,azt se tudom,hogyan is nyerhetné vissza,mert állítása szerint ő ezt akarja.Szerintetek?
2014. jan. 2. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd hadd csajozzon még,keress mást
2014. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldöntened.

Semmi sem volt még eldöntve, valójában (ha belegondolsz) konkrét követelni valód nincsen. Veled alakult valami. Azzal a másikkal is.

Senki nem mondta, hogy ti együtt vagytok, és innentől már másképp kell viselkednie.

Ez nem bizalmi kérdés, hanem személetbeli :) A jelenben várod el a jövőt. :)

2014. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A képlet 1szerű! Ha nem veled volt akkor nincs odáig érted.


Ennyi!

2014. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mellesleg ezek szerint "alakul valami", egyikőtök sem szerelmes :)

Érdekes kapcsolat lesz együtt járni/elvárni bármit úgy, hogy egyikőtök sem szerelmes :)

2014. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen srácoknál ez a folyamat ha meglátnak egy csajt: Szemezés. Csók/tapizás. Szex. "hmm..meguntam kell egy másik nő! akivel ugyan ezt eltudom játszani" Ilyenekből lesz az a sok roncs, szexista, alkoholista ember.

Szerintem ne akarj a társa/barátja lenni. Téged is eldobna!

Tudod, mint az automatáknál...

2014. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Költőnő? ***** válasza:
több vasat tart a tűzben, ennyi
2014. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!