Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan gondolja? Kapjon még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja? Kapjon még egy esélyt?

Figyelt kérdés
17éwes lány wagyok,összetalálkoztam a wolt pasimmal...aki még most se közömbös a számomra,...2 hónapig woltunk együtt...nem wolt igazi járás szinte CSAK HÉTWÉGÉN tudtunk találkozni, (de az egész hétwégén sülwe főwe együtt woltunk)a munka és az iskola wégett,...nekem ez nem tetszett, ez wolt a probléma fő oka,..igazán tudtunk wolna időt szakítani egymásra, ezért nem is szerettem wolna ebben a kapcsolatba komoly wizekre ewezni,... nem tudtam bízni benne wolt h 2-3 napig nem hallottam felőle...:S után én bepipultam, wisszahúzódó lettem wele szemben... mikor próbáltam wolna helyrehozni a hibáinkat, ő is került...és wége lett...! Tudja h miatta lett wége, előző barátnői nagyon összetörték a szíwét, és félt beugrani egy másik kapcsolatba,.. kezdtünk nagyon egymásba szeretni, félt h fiatal wagyok és attól is h majd jól pofára esik mégegyszer... miutaán wégelett nézelődtünk. barátok maradtunk felszinesen,... engem nagyon zawart ha láttam walakiwel,... a családom és a barátaim mindig róla beszélnek egyszerűen nem hagyták h elfelejtsem,... azóta teljesen elromlott... rengeteg "nembarátnőt" tart..,amikor megismertem teljesen normális és befolyásolható wolta jó irányba, most pedig teljesen ellenkezőjért wáltozott,... látszott rajta h komolyan gondolta welem annakidején(witt jobbra balra mutatkozott welem...aki egy kicsit közel áll hozzám, meg akarta ismerni,... ) most megint betalált nálam... mondta h kezdjük el újból kapjon egy másik esélyt, ez a pár kapcsolat kellett neki h rájöjjön én kellek,...megwáltozik, szinte mindet megigért... már nem tudom elhinni,,mondtam neki h én nem állok sorba miatta,mondta h nem is kell amikor együtt woltunk akkor se wolt mellettem más, tudom h nem jó ötlet lenne a részemről de nagyon kötődöm hozzá,...mondtam neki h ne zawarjon össze és hogy egyszer már csalódtam... elwálltunk úgy hogy egyikünk se tudja "mi wan" - de szerintem nem fog towább nyomulni egész este azt tette úgy h látszott rajtam a NEM felirat,próbáltam fékezni magam,.. pedig még mindig....
2009. máj. 10. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

bocs, de most lefogsz pontozni....

nem tudtam végigolvasni a W-k miatt, baromira idegesítő...

2009. máj. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bocsiii, nem baj csak hülye megszolás..:(
2009. máj. 10. 19:40
 3/8 A kérdező kommentje:
nem megszólás hanem megszokás:DDD
2009. máj. 10. 19:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

remélem nem haragszol meg rám sem kedves kérdező.. de hátha ezzel megkönnyítem mások dolgát:D


17éves lány vagyok,összetalálkoztam a volt pasimmal...aki még most se közömbös a számomra,...2 hónapig voltunk együtt...nem volt igazi járás szinte CSAK HÉTVÉGÉN tudtunk találkozni, (de az egész hétvégén sülve főve együtt voltunk)a munka és az iskola végett,...nekem ez nem tetszett, ez volt a probléma fő oka,..igazán tudtunk volna időt szakítani egymásra, ezért nem is szerettem volna ebben a kapcsolatba komoly vizekre evezni,... nem tudtam bízni benne volt h 2-3 napig nem hallottam felőle...:S után én bepipultam, visszahúzódó lettem vele szemben... mikor próbáltam volna helyrehozni a hibáinkat, ő is került...és vége lett...! Tudja h miatta lett vége, előző barátnői nagyon összetörték a szívét, és félt beugrani egy másik kapcsolatba,.. kezdtünk nagyon egymásba szeretni, félt h fiatal vagyok és attól is h majd jól pofára esik mégegyszer... miutaán végelett nézelődtünk. barátok maradtunk felszinesen,... engem nagyon zavart ha láttam valakivel,... a családom és a barátaim mindig róla beszélnek egyszerűen nem hagyták h elfelejtsem,... azóta teljesen elromlott... rengeteg "nembarátnőt" tart..,amikor megismertem teljesen normális és befolyásolható volta jó irányba, most pedig teljesen ellenkezőjért változott,... látszott rajta h komolyan gondolta velem annakidején(vitt jobbra balra mutatkozott velem...aki egy kicsit közel áll hozzám, meg akarta ismerni,... ) most megint betalált nálam... mondta h kezdjük el újból kapjon egy másik esélyt, ez a pár kapcsolat kellett neki h rájöjjön én kellek,...megváltozik, szinte mindet megigért... már nem tudom elhinni,,mondtam neki h én nem állok sorba miatta,mondta h nem is kell amikor együtt voltunk akkor se volt mellettem más, tudom h nem jó ötlet lenne a részemről de nagyon kötődöm hozzá,...mondtam neki h ne zavarjon össze és hogy egyszer már csalódtam... elválltunk úgy hogy egyikünk se tudja "mi van" - de szerintem nem fog tovább nyomulni egész este azt tette úgy h látszott rajtam a NEM felirat,próbáltam fékezni magam,.. pedig még mindig....

(a word csodákra képes..:)

2009. máj. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

huhh, hát ez nehéz kérdés.. mivel még mindig nagyon kötődsz hozzá, úgysem fogod egyhamar elfelejteni, és a szándékai elég komolynak tűnnek. Én a helyedben lehet, hogy adnék még egy esélyt.


Remélem tudtam segíetni. Sok sikert! :)

2009. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

első vagyok :)

szerintem is adj neki még egy esélyt...de szerintem először tedd "próbaidőre", tehát, egy hónapot bizonyítson vagy valami...remélem érted mire gondolok :)

csak okosan :)

2009. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
eddig se volt köztünk semmi komoly, ha érted mire gondolok... de nem hiszem h komolyan gondolja, nagyot csalódtam benne...
2009. máj. 10. 20:14
 8/8 anonim ***** válasza:
na mi a helyzet?
2010. júl. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!