Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért nem tudnak...

A lányok miért nem tudnak esélyt adni azoknak a srácoknak akik rondábbak, kövérek, vagy éppen nagyon átlagosak?

Figyelt kérdés

Egyre többször olvasom itt a kérdéseket amiket önbizalom hiányos fiúk írnak, vannak köztük jóképűek, meg átlagosak, kövérek, és én egyszerűen nem értem miért nem tudnak az ilyen srácoknak is esélyt adni a lányok, ha egyszer belsőleg ők is ugyanolyanok mint a többiek, vagy jobbak, normálisak, és tényleg nem azok akik lenézik a nőket.

Nem általánosítani akarok ezzel, senki ne értse félre, csak néha olyan szomorú azt látni ha egy kövér pasi, aki egyébként teljesen normális de a lányok csak a külseje miatt utasítják el, de ugyanúgy keresik őket, barátkoznak vele meg minden.

Sajnos én lányként ezt nem értem miért nem tudnak velük is kedvesek lenni ha egyszer éreznek irántuk valamit mert megszeretik őket, akkor miért inkább a külső alapján döntenek?


Tudom hogy picit furcsa, de én egy átlagos lány vagyok, nagyon sokat adok magamra, jó picit egónak tűnök ezzel, de jó az önbizalmam. A barátom kb az ellenkezőm volt, ő kövér srác, de nagyon aranyos és jófej, mindenben benne van, nagyon sok újat hajlandó kipróbálni.

De vannak olyan pasik is akik soványabbak, átlagosak, de ők sem tudnak párt találni maguknak.

Én egy pasival sem játszadozom, bár sokan barátkoznak velem, én hű vagyok a páromhoz, mert szeretem, de én próbálok segíteni azoknak a fiúknak akiknek nem megy a pár keresés.

Én baráti körömben sokan vannak akiknek nincs párjuk elég nagy baráti köröm van így, a barátomé meg pont az ellenkezője ott szinte mindenkinek van párja.

Én mindenkit bíztatok a dolgokban, rengeteg barátnőm van, aki esetleg köztük párt keres mindig bemutatom a fiú haverjaimnak őket igaz páran már összejöttek de a többségük még mindig semmi.

nem értem miért nem tudnak a lányok esélyt adni nekik, nekem azt válaszolták hogy fúj hogy néz már ki, sajnos a csajok viselkedése is olyan.

De nem egyszer olvastam itt is még régebben hogy egy teljesen normális fiú írta hogy a csaj megszerette őt de a külső miatt nem tudna járni vele. Nem is csoda hogy a srác kiborult, egyből írtam neki privátot, beszélgettünk, majd skype-on beszéltünk tovább, mert mindig jobb mint írni, és elég helyes srác volt, bár van barátom így én megmondtam neki az elején hogy ne reménykedjen de annyira maga alatt volt a srác amikor már a sokadik lány is elutasította hogy rendesen sírva fakadt.

Nagyon megsajnáltam. A barátom is hasonlóan volt vele, bár ő kövérsége ellenére 16 évesen nagy csajozó volt, bár nem voltak sikerei de rengeteg lány barátja van neki is. A barátomat is 2 éve ismerem ő is maga alatt volt amikor megismertem. Ő a törzshelyünk előtt iszogatott magányosan én akkor egyedül voltam, vártam a barátaimat és akkor mgláttam a srácot, odamentem hozzá pityergett és mondta hogy semmi baja csak megint kiszúrtak vele. Egyből levettem hogy nő áll a dolgok mögött így meghívtam magunkhoz hogy picit szórakoztassuk, bemutattam neki a barátnőimet, jól elvoltunk egyből vidámabb lett, kedves srác semmi probléma. Bár maga alatt volt sokáig mert szerette a lányt de amikor már lenyugodott elkezdtünk randizgatni. Nekem már régebb óta bejött a barátom, aranyos volt velem nagyon sokszor de direkt nem léptem mert vártam arra hogy ő lépjen mert akkor tudom hogy mikor áll készen arra hogy randizzon velem. Ahhoz képest hogy félénk volt ügyesen csinálta a dogokat, tudta jól mikor mit kell. Aranyos párnak tartanak minket még most is, én nagyon szeretem őt. És azért sajnálom hogy sokan nem képesek esélyt adni az ilyen srácoknak főleg az olyan csajok akik komolyabb pár kapcsolatot keresnének.

Én is más társaságokba tömegesen hallom hogy mindegyik 18 év körüli lány már komoly kapcsolatot szeretne de nem képes esélyt adni senkinek sem. Főleg hogy az egyik barátnőm kimondottan a kövérekre bukik igaz a párom kellett neki de mondtam hogy felejtse el. A páromnak nem jön be. de egy másik kövér srácnak esélyt nem adott.

Nem értem miért ilyenek egyesek erre szeretnék választ kapni.

Én sok kérdésre válaszolok itt az oldalon szívesen segítek másokon de most eljött az ideje hogy én kérdezzek, és nekem ez a kérdésem mert én itt akadtam el igazán.

Egyébként egy srác kérdezte ezt tőlem még itt a szomszéd lépcsőházból, és nem igazán tudtam neki választ adni és már az én csőröm piszkálja.


Köszönöm előre is.

Mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok :)


2013. dec. 25. 19:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Bár minden lány ilyen lenne, mint te kérdező.:
2013. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem fogom végigolvasni.


A képlet egyszerű és csak egy kis logikát kíván, amit a hozzád hasonló síró gyerekek sosem képesek használni:


Ahhoz, hogy valaki érdeklődjön irántad valamivel ki kell érdemelned a figyelmét. Azt, hogy úgy érezze, hogy te megfelelő vagy számára. Tetszened kell neki. Ha nem a legelőnyösebb a külsőd, akkor a belsőddel kell ezt kompenzálnod. Azonban egyedül a külsőre vagy belsőre építve sosem lesz normális kapcsolatod, max felszínes embereket szedhetsz össze.


Te is olyan lányt keresel, aki tetszik neked. Egy lány sincs kötelezve, hogy olyannal legyen együtt, akit rondának tart.

2013. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert mindenki a tökéletest keresi. És lássuk be, manapság sok csaj szemében a tökéletes pasi 2 méter magas, modell alkatú, sármos, izmos, és sokaknál a pénztárca is fontos. Ezek alapján máris nem jut hely a kövérebb, nagyon átlagos vagy épp rosszképű pasiknak.

Néha be kéne nézni a felszín alá...

2013. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

Nem volt kedvem elolvasni az egészet, DE én ismerek olyan kövérnek titulált férfiakat, akiknek már jó ideje van barátnőjük, és nem is a csúnyácskább kategóriából. A testes férfiak nem mindenképp taszítók. Átlagosakat úgyszintén ismerek.


A kifejezetten rondák, esetlenek, gennyes pattanásokkal díszített arcúak persze nehezebben találnak párt, mert visszataszítóak, főként szexuális téren. Lehetnek ők nagyon jó barátok, akivel bármit meg tudsz beszélni, de az ágyban nem tud felcsigázni és így kielégíteni sem, akkor ott nem lesz párkapcsolat...

2013. dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21 éves csaj vagyok, és megfogott a kérdésed. Ha másokkal is szoktál szóba elegyedni a neten, velem is beszélgetnél? :D
2013. dec. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát ez egy nagyon jó kérdés,én sem tudom rá a választ,mert akkor már nem itt lennék valószínűleg.Nekem se adnak esélyt de hát hiába minden,pedig nem vagyok csúnya sem,öltözködésemre is adok mindig.Nagyon sok hasonló lány kéne,mint amilyen Te vagy az az igazság.És a barátodnak innen üzenem,hogy nagyon szerencsés srác,remélem megbecsül téged,mert ilyen egy igazi értékes lány. :)

Ha esetleg lenne időd beszélgetni velem picit,szívesen venném a társaságod privát üzenetben is. :)

Neked is Kellemes Ünnepeket.

2013. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

"belsőleg ők is ugyanolyanok mint a többiek"

Tehát ha van 2 ember, aki belsőleg ugyanolyanok, viszont az egyikük szép, a másik csúnya, ki az a hūlye, aki a csúnyát választaná?

2013. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ezt fordítva is lehetne kérdezni szerintem.


Általában olyanokba szoktam beleszeretni akik elég átlagosak. Egyáltalán nem tudom rájuk mondani, hogy olyan hű de helyesek.


De valahogy mindig csak elutasítást kapok.

2013. dec. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező jogos a kérdésed, remélem megkapod rá a választ mert őszintén szólva én is erre várok.

A barátodat meg nagyon irigylem. Én is olyan vagyok mint ő amit legalább is leírtál róla. Nagyon szerencsés egy ember a barátod, gondolom megbecsül téged.

Én is keresem a párom, persze megismertem 1-2 olyan csajt akivel egyformák vagyunk de egyik messze lakik, vele simán járnék de sajnos a távolság nagy úr.

A másik meg csak barátként tekint rám, de én is csak barátként tudom őt elfogadni mert nem érzek iránta hatalmas vonzalmat.

De értékes egy lány lehetsz, komolyan mondom sokkal szebbe lenne a világ ha nagyon sok lány hasonlóan gondolkozna mint te kérdező.

2013. dec. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%

Figyelj, pedig ez nem bonyolult dolog.. Először is, ez relatív dolog, mert mindenki más az ízlése. Ami valakinek ronda, túl sovány, túl húsos, túl szőrös, és satöbbi, az lehet, hogy másnak pont a zsánere. Biztos vagyok benne, hogy minden srácnak létezik olyan lány, akinek bejön, akinek pont ő kell. Én ezt tapasztaltam az én környezetemben. Minden haverom, ismerősöm talált magának barátnőt az idő előrehaladtával. Csúnyák is, vékonyak is, kövérek is, pattanásosak is, mindegyikük talált.

És ha egy lánynak nem jön be egy fiú külseje, azt el kell fogadni, e így működik. Senki nem jönne össze egy olyannak, akihez szexuálisan nem vonzódik, csak mert a belső számít. Nem. Számít a külső, mert a szexuális vonzalom fontos, része mindennek. Senki sem áll szívesen össze olyannal, aki külsőleg nem fogta meg. És nem is a tökéleteset kell keresni, nem erre gondolok. Te sem jönnél össze olyannal, akiben külsőleg semmi sem tetszik, ebben biztos vagyok. Ha már egy dolog tetszik rajta, egy apró kis részlete, ami megfogott, az is elég.

Mindebből persze kizártuk az olyan lányokat, akik feltétlenül az alsógatyamodell testalkatú szépfiúkákhoz vonzódnak, ez egy más téma. Nincs mindenki egy szinten, ez van. Viszont rengeteg normális lány van - ahogy te is, de a normális lányoknak is számít a külső. Mindenkinek számít. Mert az is fontos, pont.

Jó, persze, vannak külsőségek, amik többeknek tetszenek, és vannak olyanok, amik kevesebbeknek, ezért találtak nehezebben/nem találtak még társat az ismerőseid, akikről írtál. Ehhez türelem kell.


Ui: Mi az, hogy "nagyon átlagos"? Valaki vagy átlagos vagy nem, olyan nincs, hogy kicsit vagy nagyon átlagos :D Szerintem.

2013. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!