Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért nem tudnak...

A lányok miért nem tudnak esélyt adni azoknak a srácoknak akik rondábbak, kövérek, vagy éppen nagyon átlagosak?

Figyelt kérdés

Egyre többször olvasom itt a kérdéseket amiket önbizalom hiányos fiúk írnak, vannak köztük jóképűek, meg átlagosak, kövérek, és én egyszerűen nem értem miért nem tudnak az ilyen srácoknak is esélyt adni a lányok, ha egyszer belsőleg ők is ugyanolyanok mint a többiek, vagy jobbak, normálisak, és tényleg nem azok akik lenézik a nőket.

Nem általánosítani akarok ezzel, senki ne értse félre, csak néha olyan szomorú azt látni ha egy kövér pasi, aki egyébként teljesen normális de a lányok csak a külseje miatt utasítják el, de ugyanúgy keresik őket, barátkoznak vele meg minden.

Sajnos én lányként ezt nem értem miért nem tudnak velük is kedvesek lenni ha egyszer éreznek irántuk valamit mert megszeretik őket, akkor miért inkább a külső alapján döntenek?


Tudom hogy picit furcsa, de én egy átlagos lány vagyok, nagyon sokat adok magamra, jó picit egónak tűnök ezzel, de jó az önbizalmam. A barátom kb az ellenkezőm volt, ő kövér srác, de nagyon aranyos és jófej, mindenben benne van, nagyon sok újat hajlandó kipróbálni.

De vannak olyan pasik is akik soványabbak, átlagosak, de ők sem tudnak párt találni maguknak.

Én egy pasival sem játszadozom, bár sokan barátkoznak velem, én hű vagyok a páromhoz, mert szeretem, de én próbálok segíteni azoknak a fiúknak akiknek nem megy a pár keresés.

Én baráti körömben sokan vannak akiknek nincs párjuk elég nagy baráti köröm van így, a barátomé meg pont az ellenkezője ott szinte mindenkinek van párja.

Én mindenkit bíztatok a dolgokban, rengeteg barátnőm van, aki esetleg köztük párt keres mindig bemutatom a fiú haverjaimnak őket igaz páran már összejöttek de a többségük még mindig semmi.

nem értem miért nem tudnak a lányok esélyt adni nekik, nekem azt válaszolták hogy fúj hogy néz már ki, sajnos a csajok viselkedése is olyan.

De nem egyszer olvastam itt is még régebben hogy egy teljesen normális fiú írta hogy a csaj megszerette őt de a külső miatt nem tudna járni vele. Nem is csoda hogy a srác kiborult, egyből írtam neki privátot, beszélgettünk, majd skype-on beszéltünk tovább, mert mindig jobb mint írni, és elég helyes srác volt, bár van barátom így én megmondtam neki az elején hogy ne reménykedjen de annyira maga alatt volt a srác amikor már a sokadik lány is elutasította hogy rendesen sírva fakadt.

Nagyon megsajnáltam. A barátom is hasonlóan volt vele, bár ő kövérsége ellenére 16 évesen nagy csajozó volt, bár nem voltak sikerei de rengeteg lány barátja van neki is. A barátomat is 2 éve ismerem ő is maga alatt volt amikor megismertem. Ő a törzshelyünk előtt iszogatott magányosan én akkor egyedül voltam, vártam a barátaimat és akkor mgláttam a srácot, odamentem hozzá pityergett és mondta hogy semmi baja csak megint kiszúrtak vele. Egyből levettem hogy nő áll a dolgok mögött így meghívtam magunkhoz hogy picit szórakoztassuk, bemutattam neki a barátnőimet, jól elvoltunk egyből vidámabb lett, kedves srác semmi probléma. Bár maga alatt volt sokáig mert szerette a lányt de amikor már lenyugodott elkezdtünk randizgatni. Nekem már régebb óta bejött a barátom, aranyos volt velem nagyon sokszor de direkt nem léptem mert vártam arra hogy ő lépjen mert akkor tudom hogy mikor áll készen arra hogy randizzon velem. Ahhoz képest hogy félénk volt ügyesen csinálta a dogokat, tudta jól mikor mit kell. Aranyos párnak tartanak minket még most is, én nagyon szeretem őt. És azért sajnálom hogy sokan nem képesek esélyt adni az ilyen srácoknak főleg az olyan csajok akik komolyabb pár kapcsolatot keresnének.

Én is más társaságokba tömegesen hallom hogy mindegyik 18 év körüli lány már komoly kapcsolatot szeretne de nem képes esélyt adni senkinek sem. Főleg hogy az egyik barátnőm kimondottan a kövérekre bukik igaz a párom kellett neki de mondtam hogy felejtse el. A páromnak nem jön be. de egy másik kövér srácnak esélyt nem adott.

Nem értem miért ilyenek egyesek erre szeretnék választ kapni.

Én sok kérdésre válaszolok itt az oldalon szívesen segítek másokon de most eljött az ideje hogy én kérdezzek, és nekem ez a kérdésem mert én itt akadtam el igazán.

Egyébként egy srác kérdezte ezt tőlem még itt a szomszéd lépcsőházból, és nem igazán tudtam neki választ adni és már az én csőröm piszkálja.


Köszönöm előre is.

Mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok :)


2013. dec. 25. 19:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Átlagos srácokkal nincs bajom. Rondák? Hát, olyan fiút még nem ismertem, aki annyira csúnya lett volna, hogy legalább egy valakinek ne tetszett volna. Olyat ismertem, aki elsőre nem jött be annyira, de minél jobban megszerettem belsőre, annál jobban tetszett külsőre. Amúgy pedig mindenkinek más tetszik.


A kövérség viszont... nos, engem rendkívül taszít. Én magamat is undorítónak tartottam, mikor még 30 kilóval többet nyomtam. Nekem nem tetszik, ha valaki csupa zsír, nem lehet átölelni, izzad, szuszog, stb... lehet, hogy felszínes vagyok, de nem tehetek róla, én ilyen emberhez nem tudok vonzódni. És itt most nem arról van szó, hogy valaki 190 centihez 90 kiló pl, mert az messze van a kövértől. Az egészséges életmódot és testalkatot én elvárom a férfiaktól, mert ugyan az arcberendezéséről nem tehet senki, de a testét bárki képes vonzóvá formálni. De ha neki jó úgy, ha 130 kiló akar lenni, akkor legyen, de ez nekem akkor sem fog tetszeni, esélyek ide vagy oda. Ha ő kövér akar lenni, az az ő döntése, nehogy már én legyek a hibás, amiért ez nem jön be. De pl egy csont és bőr srác ugyanúgy nem lenne az esetem, neki talán még adnék lehetőséget, de valószínűleg önkéntelenül is elnevetném magam, mikor először levetkőzik előttem... Tudom, hogy gonosz vagyok és felszínes, de ha valami nem tetszik, akkor nem tetszik.

2013. dec. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
és a fiúk miért nem tudnak? mi ez az általánosítás mostanában? komolyan nem tudom hol éltek, de én még mindig azt látom, hogy egy fiú sokkal könnyebben szerez meg egy lányt mint fordítva. egy lány hamarabb ad esélyt egy olyan fiúnak, aki nem annyira tetszik neki elsőre, mint fordítva. leírom, nagyrészt, nem akarok én is általánosítani. engem lány létemre, nem egy fiú utasított el (és nem csak engem, más lányokat is a környezetemben). és nem, nem 2 méter magas, kigyúrt gadag, stb stb. fiúkról van szó. olyanokról, akikről éppen írsz az éremnek két oldala van...már a szőr feláll a hátamon mikor ezekben a kérdésekben mindig csak "szegény" fipkat sajnálják, és bele se gondolnak hogy a másik fél is szenvedhet...
2013. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megfogott ez a kérdés,s gondoltam leírom a véleményem. Na szóval... Szerintem a mai 21.században a tömeglányok divatból választanak pasit... Mindig az lesz a "menő" aki a legdivatosabb, legPÁWÁbb..(már ha van ilyen szó :D )...attól függetlenül ítélnek el embereket,hogy megismernék őket... 15 évesen nem gondolom magam tömeglánynak és néha úgy érzem,hogy egyedül vagyok a világban az én korosztályomból azzal a véleménnyel,hogy aki humoros,az felőlem bárhogy nézhet ki...Lehet,hogy nem feltéltenül válaszoltam a kérdésre,de jó volt leírni dióhéjban is a véleményem...anonim módon.. :)
2013. dec. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Ez nem igaz hogy a kövér srácok nemkellenek senkinek sem... Én ismerek egy kövér srácot akinek a szomszédlány a barátnője aki (Gyönyörű)... Egyébként meg ha valaki kövér attól még nem ronda.... De viszont elég rám nézni... Én például ronda vagyok. 17/F
2013. dec. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

egy jóképű, izmos pasival/sráccal az ember büszkén jelen meg, nem tudnék egy csúnya sráccal mászkálni az utcán, pláne h csinos csajnak tartom magam, nem kell h minden 2. ember megkérdezze, h: miért pont őt választottam?

+ egy kövér vagy csúnya srácra ránézni sem oylan jó, nem tudna felizgatni sem

15/L

2013. dec. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
lusta vagyok végig olvasni xd de pl bnőm nagyon csinos lány és mégis egy elég testes barátja van :D és nem csak egy ilyen bnőm van :P
2013. dec. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!


nekem is segithetnel ilyen ugyben, gondjaim vannak nekem is!

2014. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

10-esnek válaszolnék egy kicsit.

Ez szép és jó lenne,ha valóban így működne és mindenki találna magának valakit,de manapság egyre többen nem találnak,és ez pontosan abból adódik amit a Kérdező felvetett.

Az sem igaz szerintem,hogy idővel majd talál az a valaki,nem mindenkinek jón ez össze.Én is úgy aktívan mióta a lányok érdekelnek próbálkoztam mindig,és nem jött össze semmi még soha. :/

Volt 1-2 próbálkozás,de az sem miattam nem jött létre,hanem a másik fél miatt vagy külső hatásra.

Kifejtettem már,nagyon sok hasonló lány kellene,mint a kérdező és akkor jobb lehetne a helyzet is ebből a szempontból,de amíg csak a szőke herceget várják a fehér lovon,addig nem lesz előrelépés ezzel kapcsolatban.

Hiába tudom például,hogy jobban öltözködöm mint sok más,jobban tudom kezelni a helyzeteket,több mindent tudok megoldani és még sorolhatnám mennyi dolog van.

De ezek a mai világban nem számítanak,csak a külső és hiába öltözködöm jól ha nem jóképűnek teremtettek az a baj.

22/F

2014. jan. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!