Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem vagy hajlandó itt...

Miért nem vagy hajlandó itt párkapcsolat céljából ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sok a fura ember, de szerintem pl. a helyesírás már egy egész jó 0. szűrő. Illetve én úgy vagyok vele, hogy veszítenivalóm nincs.
2013. dec. 30. 18:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

én az vagyok

f18

2013. dec. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Én hajlandó vagyok de csakis korombeli lánnyal aki közel lakik. Erre viszont kicsi az esély mert nem pesti vagyok.
2013. dec. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Akadnak itt értelmes emberek is, nem csak hülyék. Megismertem innen 3 aranyos lányt.
2013. dec. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Mert ez az oldal nem arra való,de nem zárkózok el semmitől.
2013. dec. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Sehol nem vagyok hajlandó kifejezetten párkapcsolat céljából ismerkedni. Aki szimpatikus volt, vele viszont szívesen leveleztem, de nem azért, hogy összejöjjünk. Más kérdés, hogy aztán így alakult.
2013. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Én szívesen ismerkedek itt, mint mindenhol máshol. Egyszer már majdnem összejöttem egy helyes, nekem való lánnyal, csak nagy volt köztünk a távolság és nem becsültem meg eléggé.

Meg akik nekem tetszettek volna ő nekik én nem jöttem be úgy igazán, de segítettek abba hogy picit változtassak magamon hogy sikeresebb legyek.

Persze itt sok érdekes emberrel lehet megismerkedni akiknek van valami bajuk ugyan de mégis érdekesek az ember számára.

Én itt megismertem egy olyan lányt akivel nem nagyon jövünk be egymásnak, igaz barátok vagyunk csak de nagyon jó haverok lettünk. Még nem találkoztunk személyesen, de egyszer majd eljön annak is az ideje.

2013. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Miért ne lennék hajlandó?
2013. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Mert kösz nem. Már van fogalmam róla milyen a GYK hímnemű tagjainak zöme. És az oldalt rendeltetésszerűen használom.
2013. dec. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én is hajlok erre, de hiába, eddig 2 eset is volt, hogy a lány mondta, ismerkedjünk, írtam is nekik, utána nem írtak vissza.... No comment. 23/F
2013. dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Mert itt mindenki okosabb, és akinek vannak törekvései, azokat szépen letörik.
2013. dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!