Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, hogy most...

Mit csináljak, hogy most elutasított? :/

Figyelt kérdés

Van 1 lány akit 1 hónapja (ismerek). Élőben is találkoztam, már vele, meg facebookon is néha beszélünk. De nagyon megtettszett, és ma ráírtam, hogy: Szia volna kedved eljönni velem moziba, vagy étterembe?

És ő azt írta vissza, hogy: Szia ne haragudj, nem tudok menni, de azért köszi. :)

Most mit csináljak, nem szeretném zaklatni, meg ilyesmi de viszont nem tudok nélküle meglenni. :/ Pedig amikor egyszer találkoztunk közösen a haverjaimmal, meg az ő barátnőivel, akkor azt mondta, hogy aranyos vagyok, meg hogy nem olyan vagyok mint a többi fiú. Tehát én ezt nem értem. Írjak neki még valamit, vagy hadjam, vagy na segítsetek kérlek :/


14/F



2013. dec. 29. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
ÖLD MEG MAGAD ! vége a világnak :DD lépj tovább
2013. dec. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őszintén mi az ami nem tetszik. De úgysem fogja elmondani.
2013. dec. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdezz vissza, hogy csak most nem ér rá, vagy egyébként sem?


Bár megsúgom, egyik sem jó ötlet... moziban nem lehet beszélgetni, étteremhez meg lehet, túl fiatalok vagytok...


Egy cukrászda esetleg?


Lehet, csak nem ért rá... amíg ezt nem tisztázod, ne írd le teljesen!


Telefonszáma nincs meg egyébként? Csak mert a Facebook olyan személytelen... és ha személyesen nincs lehetőséged meghívni, telefonon felhívni még mindig jobb....

2013. dec. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs meg a telefonszáma, de én telefonon nem merném csak úgy felhívni. De most írjak neki-e vissza vagy ne?
2013. dec. 30. 00:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp! Mi vesztenivalód van?
2013. dec. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!