Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Velem van a baj? Mit rontottam...

Velem van a baj? Mit rontottam el az ismerkedésnél? 23f

Figyelt kérdés
Néhány hete 4-6-oson utazva megtetszett egy lány. 20-22 körüli. Szemkontaktus megvolt és láttam rajta, hogy én is bejöttem neki. Amikor leszállt, vettem a bátorságot és én is leszálltam. A villamosmegállóban, a gyalogátjáró lámpájánál utolértem és a zöldre várva szóba elegyedtem vele. Mondtam, hogy helyes lánynak tartom ... meg szeretném ismerni és ha lenne kedve velem meginni valamit, vagy most, vagy a közeljövőben... Erre az volt a válasza hogy: Ne haragudj, barátom van. :/ Miért ilyenek a szép pesti lányok? Ha van barátjuk akkor miért flörtölnek? Ezek után tuti nem fogok egy nő után sem szaladgálni :/ Jólöltözött, vékony, inkább sportos testalkatú vagyok. Jól jönnének a női válaszok is. Köszi!
2013. dec. 27. 17:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nekem ez too much lenne, marmint hogy leszolit egy ismeretlen es azonnal randizni akar.....de ha egy Alain Delonrol van szo, elgondolkodnek ;-) (egyszoval nagyon kell tetszenie ahhoz, hogy raalljak a dologra)
2013. dec. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sok lány ismerősöm van és szeretnek. Azt is mondják h jóképű vagyok szaal hiszek nekik :D Am mi bajuk van ezzel a csajoknak? Egy férfi azért féri mert mer kezdeményezni! Nem igaz? Ha meg a nő vágyakozik és a férfi nem mer lépni akkor meg puhány :P Hol van a határ szerintetek?
2014. febr. 10. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!