Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FIUK LÉCCI SEGÍTSETEK!?...

FIUK LÉCCI SEGÍTSETEK!? LÁNYOK IS SEGÍTHETNEK

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe nagyon de nagyon szerelmes vagyok... Ő nagyon menő beszédes éss a ruhái is nagyon jók ritka ilyen fiú.. Jártunk is de csak kb 4 napot a hosszas beszélgetéseink facen voltak élőbe 1x beszéltünk de azt is kb 10 percet semmi puszi semmi mert ő "első nap semmit sem szokott"... -.- Most meg az egyik legjobb bnőmmel jár kb 2 hete de még nem találkoztak mióta járnak haha.. de akkor is szomorú vagyok .. a barátnőm régebbóta szerelmes belé.. De roli a beszédes vicces dilis még is cuki lányokat jobban szereti fiuk irjátok le mit tegyek! lécci! amugy 14 vok ő is
2013. dec. 25. 20:47
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Menny haza te költő ott osszad az eszet
2013. dec. 25. 21:27
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

"Menny haza te költő ott osszad az eszet"


A 16 éves vagyok, remélem nem nekem írtad :D

1. tanulj meg írni, egy értelmes, intellektuális lány sokkal kellemesebb társaság mint egy össze-vissza csacsogó, kulturálatlan liba.

2. tiszteld azokat, akik idősebbek, okosabbak és tapasztaltabbak nálad.

3. remélem a szüleid büszkék rád mindezek után.

4. tényleg költő vagyok, ezt nagyon jól eltaláltad.

5. Menj haza te költő, ott oszd az észt.

6. kellemes karácsonyt neked is, pitsa.

2013. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
#22 chh Már megint "osztod az eszet" :DDD
2013. dec. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagy járás volt... ha szerinted azok akik facen sokat beszélgetnek, már járnak, akkor én már leszbi is voltam és a fél várossal jártam..
2013. dec. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
oké szóval lány nem járhat az lb-je volt pasijával. ja és beszélj a fiúval mond el neki mit érzel de NE JÖJJETEK ÖSSZE csak ha az lb-d tutira túl van rajta. a jobb variáció pedig ha az LB-el beszélsz :)
2013. dec. 26. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!