Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FIUK LÉCCI SEGÍTSETEK!?...

FIUK LÉCCI SEGÍTSETEK!? LÁNYOK IS SEGÍTHETNEK

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe nagyon de nagyon szerelmes vagyok... Ő nagyon menő beszédes éss a ruhái is nagyon jók ritka ilyen fiú.. Jártunk is de csak kb 4 napot a hosszas beszélgetéseink facen voltak élőbe 1x beszéltünk de azt is kb 10 percet semmi puszi semmi mert ő "első nap semmit sem szokott"... -.- Most meg az egyik legjobb bnőmmel jár kb 2 hete de még nem találkoztak mióta járnak haha.. de akkor is szomorú vagyok .. a barátnőm régebbóta szerelmes belé.. De roli a beszédes vicces dilis még is cuki lányokat jobban szereti fiuk irjátok le mit tegyek! lécci! amugy 14 vok ő is
2013. dec. 25. 20:47
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
igazábol abba kéne segíteni h h keltsem magamra a figyelmét.. nem tudok rajta túl lépni ő az első szerelmem jajj a fenébe már ti mikor lettetek szerelmesek 20 évesen??:/
2013. dec. 25. 20:55
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ki akar fejbe lőni? Valaki más, golyót esetleg? Ha sorba állunk egymás mögé, spórolhatunk a golyóval.
2013. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Mi van? Te vadbarom ha nehéz a felfogásod akkor húzz el.
2013. dec. 25. 21:00
 14/25 anonim ***** válasza:
Szerinted ő mennyire vett téged komolyan? Az mindegy, hogy ő neked mennyit jelent, te neki semmit.
2013. dec. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Akkor csak abban segíts h hogy vonhatnám magamra a figyelmét? előre is thx :)
2013. dec. 25. 21:03
 16/25 anonim ***** válasza:
Annyira bírom, mikor egy 14 éves vadbarmozza azt, aki az apja lehetne... :D Kis csitri.
2013. dec. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

"igazábol abba kéne segíteni h h keltsem magamra a figyelmét"


H keltsd magadra a figyelmét? Egy nyelvtankönyves selfie sokat jelentene sztem. De kell hozzá a csücsörítés is persze. Anélkül manapság már nem megy.

2013. dec. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Na mind1 haggyuk az egészet :D
2013. dec. 25. 21:07
 19/25 anonim ***** válasza:

"Van egy fiú akibe nagyon de nagyon szerelmes vagyok, Ő társasági ember, drága ruhái vannak, amik jól is néznek ki, és "nincs ilyen pasi minden 2 sarkon, nem ám!" 4 napig tartott a kapcsolatunk, de csakis kizárólag a Facebook-on beszélgettünk, élőben csak 10 percet. Most a "legjobb barátnőm"-mel van együtt körülbelül 2 hete, de ez idő alatt nem is találkoztak. Nagyon bánt a dolog, de a barátnőm már régen lestoppolta a srácot. Roli beszédes, vicces, dilis, mégis a "cuki" lányokat jobban szereti... Fiúk, írjátok le mit tegyek! Ő (vagy a barátnő, vagy a fiú) és én is 14 évesek vagyunk."


Én pedig 16 éves vagyok, és 10 percig tartott amíg "lefordítottam" egy kiscsaj értelmetlen rinyálását...

2013. dec. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Szergej55 ***** válasza:
Jó pont, ha megtanulsz emberi nyelven, értelmezhetően írni. Egy majom makogása érthetőbb ennél, b***ki.
2013. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!