Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok olyan csajról...

Mit gondoltok olyan csajról aki csak az anyagi hátterét, autót nézi egy pasinak?

Figyelt kérdés
2013. dec. 24. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit, messziről kerülöm őket..
2013. dec. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy buta és kész. Nem kell vele foglalkozni, sokféle ember létezik, keressél egy normális nőt, és akkor nem lesz probléma.
2013. dec. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy anyagias. A többi jelzőt mindenki sejti.
2013. dec. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
azt hogy annyit se érnek mint a fos lehugyozva :D
2013. dec. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a csajok 90%-a azt nézi.
2013. dec. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ha egy csaj csak azért jàrna velem mert autóm van, jol megszivatnàm. Meg cumiztatnàm aztan kidobnám az autobol
2013. dec. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy dugni való! Ha éppen olyan a kedvem akkor jól kihasználom a hajlandóságát..aztán meg megyek keresni egy rendes lányt aki engem szeret és nem a pénzemet!


De azért jó hogy vannak ilyen hölgyemények is, mert ha az ember kanos...mindig kéznél vannak :-)

2013. dec. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen lányok, sajnos. Én nem vagyok ilyen, de van egy pár (kevesebb, mint a 90%-a!). Anyagiasak; ez tény. Jó lenne tudni, hogy mi játszódik le a fejükben. Én személy szerint sajnálom is őket.

14L

2013. dec. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 DrBori András ***** válasza:
100%

5#: Túlzol a 90 %-kal, 60% reálisabb, vagy még kevesebb.


Az ilyen lányok kiszűrésére tökéletes a lakótelep-teszt:

először a lakótelepi lakásba viszem, és nem a házamba.

A házamról említést sem teszek.

Ha húzza a száját, és egyéb reakciói is arról árulkodnak, hogy anyagias ribizli, akkor csak egyéjszakás kapcsolat lesz belőle.


Egy normális csajnak ezután nyílegyenes útja vezet a házamba, akinek - ha igényli- reggel az ágyba viszem a reggelit.

2013. dec. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Végül is igaza van a 9-esnek. Mondhatni, kérdezze meg gyógyszerészét, kezelőorvosát.
2013. dec. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!