Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Visszahúzódóbb fiúk! Ha van...

Visszahúzódóbb fiúk! Ha van egy lány, aki nektek tetszik, de még nem ismeritek és folyton más srácokkal látjátok nevetgélni, beszélgetni titeket ez mennyire idegesít? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Vagy pl ha a lány is visszahúzódóbb és amikor köszöntetek neki,zavarba jött,nemköszönt vissza,lehetnek ezek okok arra,hogy haragudjatok rá,próbáljátok elkerülni őt?Mit kéne ilyenkor tennem hogy helyre hozzam az egészet?sajnos kicsit félek kezdeményezni,hátha visszautasítana..:)
2013. dec. 20. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Húzzák a vérrel írt strigulákat a feketelistán.
2013. dec. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Eléggé felidegesít mert azonnal rámutat arra a hibámra, hogy én nem tudok vele így beszélgetni hiába szeretnék amitől még jobban elmegy a kedvem az egésztől, lecsökken az önbizalmam és a féltékenység lassan átmegy haragba.
2013. dec. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nem ismerem, akkor miért idegesítene?

Ha nem köszön vissza, akkor meg nem érdekel.

2013. dec. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem csak az idegesit mikor ilyen kis páva nyomikkal lòg.
2013. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
átkozottué idegesít!!!!!rájövök,hogy nem felelek meg neki.minden egyes alkalom csak újra bebizonyítja h nincs önbizalmam és nem tudok beszélgetni csajozni....akikkel jól elkacarászik,azokat addig rúgdosnám,míg mozognak.a csajra is haragszom olyankor--naponta 10-szer---féltékennyé tenném kvára!!!
2013. dec. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát eléggé idegesít, de csak akkor ha a lány visszaköszön nekem, tehát köszönő viszonyban vagyunk.

De volt már olyanra példa hogy hirtelen elkezdtünk beszélgetni és szépen megnyíltunk egymás előtt. Akkor én is azokhoz a fiúkhoz tartoztam akik jókat nevettek vele.

Később amikor már szinte haveri viszonyunk volt össze szedtem minden lelki erőmet, és bátorságomat, és elhívtam randizni.

Bármennyire is hihetetlen, igent mondott és jó kis délutánt töltöttünk együtt csak kettesbe, aztán jött a folytatása, nem is egyszer, és a harmadik randink legvégén megcsókolt a lány :) Mert tudta hogy félénk vagyok és visszahúzódó, de neki bejött ez a stílus, bennem látta az őszinte férfit aki képes egy lányért legyőzni félelmét és bátorságot szedni ahhoz hogy meghódítsa, nagyon büszke volt rám, belém szeretett, és én is megszerettem őt. Hatalmas esténk volt az akkori, jó nem szex lett belőle de hihetetlen hogy 1 órán keresztül álltunk a házuk előtt és szinte egymásba kapaszkodtunk és csókolóztunk, ölelkeztünk, nevetgéltünk egymást csodáltuk.

Ezt sosem felejtem el. Kár hogy már nem vagyunk együtt. Szakításunk oka a költözés és nem bírtuk távkapcsolatba a dolgokat, elengedtük egymást, így láttuk jónak.

2013. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem idegesít, nem haragszom, csak szomorú leszek :(
2013. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hogyan tehetném jóvá?:/
2013. dec. 20. 22:15
 9/10 anonim ***** válasza:

nem tudjuk hogy te a lány vagy vagy a fiú, nm bogarászom végig.


a visszahúzódó nem félénket jelent, így értelmetlen a kérdés.

ha valaki tetszik, beszélgess vele, ismerd meg, ha el akarod szúrni az egés zéelted, akkor maradj betoji és hagyd elszaladn ia lehetőségeket melletted. gyűjts pl macskakajakonzervet, jól jön majd ha 40 éves leszel.

2013. dec. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező ez nagyon rossz húzás volt...tényleg nagyon elkeserítő..illetőleg gátló tényező, hogy köztetek alakuljon bármi is, hiszen elve esélytelenek tűnik a dolog!


Őszintén beszélgess a sráccal és finoman éreztesd, hogy ő fontos/szimpatikus neked pl állnak 10-en fiúk és ha köszönsz akkor az ő nevét emeld ki..vagy a legjobb, hogy csak neki köszönsz! Ha haverjával van akkor csak rá mosolyog és csak neki köszönj a havernak ne! Tudom paraszt dolog, de így egyértelmű, hogy neked ő tetszik!


Azt fogja hinni szegény, hogy neked más tetszik és inkább nem közeledik feléd...ráadásul akaratlanul is vetélytársakat szereztél neki, akiket most neked kell leépíteni..mert azt hiheti egyik másik, hogy ő tetszik neked és ha ez a kiszemelted fülébe jut..besír!

2013. dec. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!