Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg kevesebb "jogom" van...

Tényleg kevesebb "jogom" van elvárásokat fektetni a férfiak felé azért, mert sánta vagyok?

Figyelt kérdés

Egy csúnya baleset miatt nagy valószínűséggel egész életemben sánta maradok.

Ez engem párkeresés terén nem igazán érintett - legalábbis ezt hittem - míg egy fiú elkezdett pocskondiázni, hogy adjak lejjebb az igányeimből, mivel testi hibás vagyok.

Igaza volt?


2013. dec. 19. 20:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Rövid, őszinte igaz válasz. NINCS IGAZA! (egy férfi)
2013. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed.
2013. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a srác egy mocsok görény volt. Az én rokonságomba is van egy sánta lány és teljes életet él. Nincs miért szégyenkezned. Nem érsz se nálam se másnál kevesebbet. Sőt tisztellek is valamennyire így ismeretlenül, hiszen ennek ellenére nem elbujkálsz. Erről a balesetről semmit nem tehetsz. Az ilyen tapló véleményekkel meg ne is törődj :)
2013. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%

Ha már, akkor örülhetsg ha kellesz valakinek...

Bocs, de ez van.

2013. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Tényleg nem bujkálok, eszemben sincs. Tanulok, dolgozom ezerrel és még sportolok is.
2013. dec. 19. 20:07
 6/24 anonim ***** válasza:

Elvárásai mindenkinek lehetnek...

Igényeid is lehetnek, de a fiúnak is lehetnek igényei...

2013. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ most mekkorák az igényeid, ha elvagy szállva még így is az izmos, pénzes pasi kell, akkor azért lejjebb vihetnéd a lécet.
2013. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

ennyi nem elég... lehet a sánta dolog az utolsó csepp a pohárban, de lehet, hogy észre sem veszem, mert a többi részed (jellem, külső, ruha, haj, etc) lenyűgöző!


CSAK a sántítás miatt nem lenne probléma a dologgal. :) 23f

2013. dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem volt igaza ne higgy neki ez semmit nem jelent hidd el csak az ő szemében az ilyenekkel ne törődj inkább neki nagyok az elvárásai ha nem tud téged emiatt elfogadni :/ .
2013. dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

4, vagyok megint.

Többi válaszoló, ne tegyétek itt a nagy esélyegyenlőségét, nektek se kéne sánta, süket, vagy épp félkarú. Én legalább öszinte vagyok, még ha nem is olyan kedves...

2013. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!