Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a fiatal korosztályban...

Ha a fiatal korosztályban sokkal kevesebb fiú lenne, mint lány, akkor a lányok sokkal kevésbé lennének válogatósak, illetve nem lenne akkora egójuk sem?

Figyelt kérdés
Szomorú, hogy most egy szép csajra jjut legalább 50 kan is akár, ha nem több. Így én nem is szeretek szép lányoknál próbálkozni, mivel úgyis kaphat külsőre jobbat és őt is fogja választani helyettem. Nekem már elegem van a megalázásokból. Nem pitizek egy csajért sem. Inkább megyek egy csúnyábbra, akit észre sem vesznek. Gondolom, ha valami járvány kitörne, mint a Slidersben, amiben csak a férfiak hullanának el, akkor mindjárt vonzóbb lenne a mai felszínes csajok szemében egy ronda srác is.
2013. máj. 29. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, ugyanis egy pasi több lányt is ki tud elégíteni egy ilyen valószínűtlen esetben.
2013. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom ez a szegény ronda srác kicsit sem felszínes. Kérd meg anyádat, pofozzon fel és hagyd abba a hisztit.
2013. máj. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Jajj imádom az ilyen kérdéseket... gonosz lányok stb... miért kell általánosítani? vannak a fiúk közt is ilyenek... meg most ha nem vagy esete egy lánynak nem azt jelenti h ronda vagy...
2013. máj. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor csak több lenne a leszbikus, meg jobban fogynának a játékszerek. Az ilyen nyávogós pasikat (btw szerintem az életképtelenebbek hullanának először) lecsapolnák, és a termékenységi probléma is meg lenne oldva.
2013. máj. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kösd fel magad a heréidnél fogva egy fára. Férfi vagyok, de ez a nyavajgás...persze sokkal könnyebb, mint változtatni magadon. Csak akkor ne is csodálkozz, hogy nem kellesz senkinek.
2013. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
erről a Girls Bravo anime jut eszembe xd
2013. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj. Egyrészről mára már a nők "egyenjogúbbak", szóval ők is meg tudnak állni a lábukon egyedül is. Másrészről viszont ha ez még nem is így lenne, azonnal kialakulna a poligámia, vagyis lényegében a háremtartás.
2013. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a lényeg hogy a fiúk nyála ne csorogjon egy lány után vagy hogy egy lány ezt ne vegye észre.

De abban is van valami hogy nem minden szép lány gonosz.

2013. máj. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!