Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem érdeklem a fiúkat?

Miért nem érdeklem a fiúkat?

Figyelt kérdés

Tisztázzuk, hogy tudom, hogy még fiatal vagyok stb, de voltam már/ vagyok szerelmes, és rossz érzés úgy körül nézni, hogy minden sarkon boldog párokat látok.

Nem tartom magam nagyon csúnyának, szóval szépnek tartom magam, de a világ felé ezt mégsem mutatom ki, mert nem érzem úgy, hogy attól még,hogy szép vagyok, önbizalmam kellene hogy legyen. Szóval önbizalomhiányos vagyok. Kicsit fiúsabb vagyok. Ápolt vagyok. Intelligens vagyok, viszont nagyon lusta. Imádom szórakoztatni az embereket, imádom, ha megnevettethetem őket, azonban sokszor vagyok depressziós is. Még soha nem volt barátom, nem szeretek a fiúk felé közeledni, mert ahányszor közeledtem, nem jöttem ki jól.

Valami vélemény, ötlet?

15/L


2013. dec. 12. 21:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem tudjuk ezt megállapítani. De mint írtad, önbizalom hiányos vagy. Na ez már elég ok rá szerintem. Egy nagy adag önbizalommal rendelkező lányt, aki emelett még határozott, és kisugárzása is van, sokkal hamarabb észre veszik a fiúk, mint az, aki kis csendes, önbizalom hiányos. Próbálj ezen változtatni. Hisz miért ne lehetne önbizalmad?!
2013. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igazából attól félek, hogy mindenki egy nagyszájú pi**ának gondol. Suliban mindig rohogcslek, meg minden. Najo, elegge egymasnak ellentmondo dolgokat irok :D
2013. dec. 12. 21:23
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha esetleg somogy környékén laksz írhatnál :) Ha meg nem akkor is, talán tudok segíteni valamiben
2013. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy képnek, ha nem félsz küldeni egyet, csak azért h tudjam tényleg szép vagy-e;) De egyébként án a környezetemben úgy vettem észre, hogy az hátrány is lehet ha valaki túl szép és önbizalom hiányos is. Egy dögös csajhoz sokkal nehezebb odamenni mint egy átlagos lányhoz... De ha sokat mosolyogsz a srácokra, és igazítod a hajadat, tehát flörtölsz, az segíthet a problémán:)
2013. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egy röhögcsélő elviselhetetlen fruska vagy, azért. De ennél kisebb okokért is kerülnek el fiúk lányokat..
2013. dec. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
én nem vetlek meg a korod miatt,én már 6 évesen szexéhes voltam fiú vagyok,de hozzád nem való már
2013. dec. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mert egy igazi troll vagy. És ha viccesebb, meg lazább vagy, mint az átlagos fiúk akkor persze hogy nem kedvelnek. Nekem se tetszenek az olyan lányok akik izmosabbak vagy okosabbak... Keress egy humoros srácot és sokat röhöghettek majd együtt
2013. dec. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!