Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Felszínes dolog tőlem, hogy...

Felszínes dolog tőlem, hogy nem szívesen ismerkedek buta emberekkel?

Figyelt kérdés

Nem az egyszerű személyiségekről beszélek. Nem nézek le senkit se... csak ki tud borítani, ha valakinek már a helyesírása is eleve katasztrófális, hát ha még ehhez logikátlan gondolkodás is társul...

Próbáljak meg ezen változtatni, vagy ennyi válogatás belefér?



2013. dec. 8. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
belefer
2013. dec. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Simán belefér, sőt.. Nálam még ez sem üti meg a minimumot (a helyesírás).
2013. dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez simán bele fér.
2013. dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Szerintem belefér, én legalábbis pont így gondolkodom.

Sokak szerint hülye és nagyképű vagyok, túl magasan hordom az orrom. De ez nem igaz, csupán tudom, hogy ha valaki nem tud leírni helyesen egy mondatot, akkor felesleges vele még beszélgetnem is.

2013. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Je Veux ***** válasza:
Szerintem ezzel nincs gond, én is így vagyok ezzel, bár tudatosan eddig nem figyeltem erre. Valahogy ha olyan emberrel találkoztam, aki a helyesírásban számos helyen megbukott, akkor annak már az intelligenciája is a béka segge alatt van, beszélgetni se tudok egy jót az ilyen emberrel, következésképp barátság se lesz belőle. Erőltetni meg minek erőltetném?!
2013. dec. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert ti mind Einsteinek vagytok vagy profi gépelők, ugye?
2013. dec. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Nem, nem vagyok Einstein, gépelni történetesen elég jól tudok.

Egyáltalán nem az elírásokról van szó, de amikor valaki azt mondta: te egy malyom vagy, akkor már nem akartam beszélgetni. :)

Illetve egy ilyen kérdés is kiborít: te gyakran szoksz buliba járni?

2013. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Melyikünk állította, hogy Einstein? Az általános intelligencia nem olyan nagy dolog, meg neked miért fáj ez?
2013. dec. 8. 21:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, eléggé felszínes ez alapján megítélni az embert; de akkor már (legalább) ketten vagyunk.


Kerülöm az olyan lányokat akik nem képesek koherensen, logikai bukfenc nélkül, helyesen fogalmazni. A helyesírás pedig... hát nekem néha is becsúszik egy-egy hiba, de a -ba, -be, -ban, -ben helytelen használatával a sírba lehet kergetni.


Egyébként mivel eléggé hiánycikknek számít itt, meg úgy általában a való életben is az intelligencia, inkább hanyagolom már egy-két hónapja az ismerkedés nevű dolgot.

2013. dec. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt már észrevettem én is, hogy itt nem kifizetődő az ismerkedés...
2013. dec. 8. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!