Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudom, buta dolog válogatni,...

Tudom, buta dolog válogatni, de szégyellném, ha ellenőr lennék - ez elítélendő? Mármint az érzésem ezzel kapcsolatban.

Figyelt kérdés
Neked mi erről a véleményed? Hogyan élnéd meg, ha rákényszerülnél egy ilyen típusú munkára? És nem, nem azt mondom, hogy lenézem őket, csak tudom magamról, hogy ennél többre vágyom, úgyhogy szégyellném magam emiatt.
2012. szept. 24. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Megértelek mert szégyellném,és nem tudnék ilyen munkát végezni sajnos,max ha nagyon rákényszerülnék.
2012. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudnék soha mások csesztetéséből élni. Ráadásul a fizetés is szinte mindig úgy van kitalálva, hogy ha ki is akarsz jönni belőle, akkor kénytelen legyél az élő fába is belekötni. Egy jogász barátnőm ment el más munka híján először az adóhivatalhoz ellenőrnek, gondolta, legfeljebb olyanokat fülel majd csak le, akik tényleg pofátlan méretekben csalnak. Aztán amikor megtudta, hogy havonta minimum 200 esetet kell felmutatnia, próbaidő alatt felmondott.
2012. szept. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!