Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan lány akinek nem...

Van itt olyan lány akinek nem számítanak a külső tulajdonságok, és egy nagyon ronda palival is tudna komolya kapcsolatot létesíteni? 20/F Budapest

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Na ez egy olyan kérdés kb, "hogy ha csak te meg én lennénk a világon, lefeküdnél velem?" , remélem érted az esélyeket. xD
2013. dec. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
.....
2013. dec. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szia!


1# Baromi nem vágom. Tehát ezt mondod, hogy ha én meg egy csaj lennénk az egész világon, még akkor se kellenék neki.

2013. dec. 8. 16:56
 4/13 anonim ***** válasza:
Rám ne számíts! :))
2013. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nemcsak ronda vagy ezek szerint, hanem buta is. Így már lényegesen romlanak az esélyeid abban, hogy képes legyél reprodukálni magad. Ez az evolúció barátom.
2013. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ha te megtanul magyarul fogalmaz és beszél, akkor talán lenni majd csaj neked maga agyatlan kenyérpalánta!
2013. dec. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szerintem teljesen normálisan fogalmaztam.


Egyébként meg nem tudom elképzelni, hogy nincs egy nőnemű lény (aki mellesleg ember), aki nem kell senkinek se. És azt mondja, hogy neki már bárki jó, csak ne legyen egyedül.

2013. dec. 8. 17:02
 8/13 anonim ***** válasza:

Az a baj veled hogy ROSSZUL ÁLLSZ HOZZÁ!!!

1. Sok olyan lány van akit bárki feltudna szedni, csak tudnia kell hogyan.

2. A csajok utálják a betoji, puhány, mogorva, pasikat. Persze van kivétel de azt nehezen találod meg.

3. Ha nőt akarsz tegyél érte! ismerkedj, menj oda lányokhoz, ne görcsölj, kedvesen szólj hozzájuk, ne légy túl nyomulós.

4. A külső is számít valamennyire, de nem mindegy hogyan állsz elő, ha igényesen öltözködsz, ápolt vagy, tehát nem vagy lerobbanva akkor a rondából, meg a kövérekből is lehet szép pasi, csak tudni kell hogyan!

5. Ilyen hirdetést ne adj fel magadról mert még azt is elijeszted ezzel akinek bejönnél!

2013. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szia!


Eddig olyan 400 lánynál próbálkoztam.


Reakciók (kinézetüktől függetlenül):

- Fúj, veled? Soha!

- Hahahahahaa!!!

- Úristen, hogy néz ez ki!


De ezek csak azok, akik persze nem futnak el rögtön.

Nem képletesen értem.


Másfél hónapja randiztam egy lánnyal, aki nagyon depressziós volt, és már egyszer öngyilkosságot is megkísérelt, mert annyira rondának érezte magát. És persze nem kellett senkinek se. Ő azt mondta, hogy inkább a halál, mint én. Majd találkozásunk után 3 nappal felakasztotta magát.

2013. dec. 8. 17:16
 10/13 A kérdező kommentje:

1 éve prostikhoz járok, hogy legalább valamilyen szexuális életem legyen. De van, hogy ők is elutasítanak.


Egyébként én magamat ennyire rondának nem tartom, és önbizalmam is van bőven. A hozzáállásom is normális. Nem vagyok túl rámenős, sem félénk.

2013. dec. 8. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!