Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Muszáj minden lánynak nehezen...

Muszáj minden lánynak nehezen kaphatónak lennie, és várnia, hogy a fiú kezdeményezzen?

Figyelt kérdés

nos, én nem ilyen vagyok.


ha egy fiú megtetszik, és nem lép, akkor én lépek. csak annyi, hogy ráírok, vagy odamegyek hozzá ha a sulimba jár vagy valami. ha tetszem neki, fogadja a közeledésemet, ha nem, akkor lekoptat. eddig két komolyabb pasim volt, mindkettőnél én kezdeményeztem, mert ők - mint kiderült - nem mertek. félénkek voltak.:) tehát, ha én nem teszem meg az első lépést, akkor nem jöttünk volna össze.


a másik meg: ha valakinek tetszem és ő is nekem, akkor összejövök vele. ha már eléggé megismertem és nagyon tetszik nekem, megcsókolhat az első randin, én szívesen fogadom. ha elhív találkozni, én rögtön igent mondok, nem "hááát, talááán" és nem "jaj nem érek rá". van, aki azért mondja, hogy nem ér rá, hogy a pasi még időpontokat mondogasson neki.


pedig szerintem, ha egy lány nem mutatja ki rendesen, hogy tetszik neki a srác, és abszolút semmit nem viszonoz (nem ír rá magától soha, nem mondja, hogy helyes vagy aranyos a srác, stb.) akkor nem is érdemli meg, hogy foglalkozzanak vele. ez a kéretés nagyon undorító dolog szerintem... (mármint ez a túlzott, semmit nem adok bele a kapcsolatba dolog.)


szinte az összes barátnőm azzal dicsekszik nekem és másoknak is, hogy mennyire nem könnyen kapható, hogy nem ír vissza a fiúnak, hogy az várjon rá, hogy direkt késik a randiról fél órát, hogy a fiú még jobban várja őt, hogy nem engedi a csókot az első randin, stb. és mindig azt mondják nekem, hogy a fiúnak KELL megtennie az első lépést, mintha ez kötelező lenne...


mi a véleményetek?


18/L


2013. dec. 7. 20:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Megkönnyeztelek kérdező :) büszke vagyok rád!
2013. dec. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 zotanbro ***** válasza:
100%
marry me
2013. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%

Ki kell ábrándítanom a barátnőidet: a nő teszi meg mindig az első lépést. A nagymamám még ismerte a fortélyát, hogy hitesse el a férfivel, hogy ő kezdeményezett... közben meg egy nagy frászt. :D


Manapság már lehetünk közvetlenebbek, senki nem botránkozik meg.

2013. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
30%
És most, hogy ezt leírtad büszke vagy magadra? Megnyugodott a pici lelked?
2013. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát én azt a lány aki képtelen visszaírni és fél órát késik randiról,nem óhajtanám megismerni.

18/F

2013. dec. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szimpatikus a kérdező. :)

Én sem szeretem a passzív lányokat. Én is bátortalan vagyok megtenni az első lépést általában, mert az önbizalmam erősen a nulla felé konvergál... pedig ha tudnám, hogy nem zavarja, én aztán udvarolgatnék, meg minden... de ha közben attól félek, hogy ettől idegesítőnek tart, vagy ilyesmi, akkor nem fogok még csak ráírni sem. Szóval jó, ha érezteti, hogy tetszik a közeledésem. Másként hamar elmegy a kedvem.


22/F

2013. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
sok okosság van abban, amit írsz, de ezt a könnyen kapható dolgot az én nézőpontomból erősen kevered, mert nem az a nem könnyen kapható, aki "nem ír vissza a fiúnak, hogy az várjon rá, hogy direkt késik a randiról fél órát, hogy a fiú még jobban várja őt", az szimplán nagyképű bunkó, viszont ha engeded a csókot meg hasonlókat az 1. randin, akkor téynleg könnyen kapható vagy, ami valakinek bejön, másnak meg nem...
2013. dec. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7es: ha nem engeded az első csókot, akkor a fiú azt hiszi, hogy nem érdekled, és többet nem fog hívni.
2013. dec. 7. 21:07
 9/20 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Úgy kell csinálni, hogy azt higgyem, én tettem meg, még ha át is látok a szitán, jól esik. Az egyetemre, ahová járok, ott is olyanok a hölgyek, hogy ha én nem szólok hozzájuk, az életben nem beszélnénk.. Én ezt őszitén szólva unom, és szánalmasnak tartom, hogy még egy aprób beszélgetést is a fiúnak kell kezdeményezni! Nincs kedved ismerkedni? 23/F
2013. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
köszi, rendes tőled :) de éppen foglalt vagyok (akinél én kezdeményeztem!:P)
2013. dec. 7. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!