Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy nő arra vár, hogy...

Ha egy nő arra vár, hogy olyan kezdeményezzen nála aki tetszik neki akkor lehet, hogy nem talál társat?

Figyelt kérdés

Teljesen kiábrándító ha nekem kell kezdeményeznem. Ez nekem azt jelenti, hogy nem akarnak, nem kíváncsiak rám. Olyanok társaságát viszont miért keressem?

Szimpla érdeklődés még rendben van, azt bárki kezdeményezhet, de ne a nő tukmálja már rá magát a férfira... Elég gáz ha egy nőnek öntömjéneznie kell ahhoz, hogy felfigyeljenek rá.


2013. okt. 24. 23:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Inkább te vagy gáz.
2013. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem azzal kell felhívni magadra a figyelmet, hogy fényezed magd.
2013. okt. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kedves kis női praktikák, amik nem igazán nyomulások, mégis felkeltik a másik nem érdeklődését.


Amúgy meg a XXI. században nem ciki már az sem, ha nő a kezdeményező :)

2013. okt. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ok és okozat! Vajon miért nem tülekednek a kérők, lehet csinos vagy, de a jellemed már messziről elriaszt mindenkit!
2013. okt. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Eltaláltad.
2013. okt. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem, de sokan így csinálják. Azt is megfigyeltem, hogy jobban elfogadják azt aki másokat kritizál, ezzel pozitívabb képet adva önmagáról.


Milyen női praktikák?


Nem ciki, de kiábrándító ha a nyúlnak kell vinnie a puskát. :D

2013. okt. 24. 23:13
 7/17 anonim ***** válasza:
Nézd a srácot, szemezz vele, mosolyogj rá..hány éves vagy amúgy?
2013. okt. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "jobban elfogadják azt, aki másokat kritizál"?


Te hol élsz?


Vannak persze, akik a dominákat szeretik, de szerintem a többség nem ilyen.


Egyszer merem kinyitni a számat egy határozottabb véleményre, és már úgy néznek rám, mintha két fejem lenne, és még kritikát meg se fogalmaztam.


Egyszerűen legyél kedves... Mosolyogj... Nyilván nem csinálhatod azt, hogy átvágsz a szórakozóhelyen, és felkéred táncolni a hímet... Vagy én nem is tudom, mire célzol női kezdeményezés alatt...

2013. okt. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szemezés semmire sem jó, attól még nem fog odajönni hozzám. Lehet barátnője van vagy nem is tetszem neki...
2013. okt. 24. 23:17
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok: pl. a mosoly az egyik legjobb "női fegyver" :) Nem tolakodó-nyomúlós, de hatásos ;) Ha tudnád, hány pasi lepődik meg azon, ha egy nő (vissza) mosolyog rá! A követklező már az lesz, hogy megszólít téged ;)
2013. okt. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!