Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van esélyem?...

Szerintetek van esélyem? Elhívjam valahova?

Figyelt kérdés
Nah szóval, olyan problémám lenne, hogy van egy lány az évfolyamban, akivel elég jóban vagyok. El tudok vele, hosszan beszélni stb. Én többet érzek iránta mint barátság, de ő sokszor leolt,bebunkósodik(miközben semmit sem csinálok :( )Ő pedig nagyon szeretne egy pasit, de aki neki tetszik, azokkal egy szót sem mer váltani.Nem tudom, hogy most ha bevallom neki az érzéseimet, akkor ezzel elriasztom, vagy ad egy lehetőséget?

2013. dec. 7. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Marci?
2013. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 zotanbro ***** válasza:
yolo, vallald be es hivd el : D
2013. dec. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hívd el, ha megint bunkó lesz, akkor keress mást, legalább megtudja, hogy mit veszített.
2013. dec. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De akkor mi lesz, ha pl. ezért megharagszik rám??Sajnos minden héten 3x akkor is kötelezően találkoznék vele. :/
2013. dec. 7. 19:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha megharagszik rád emiatt, akkor legalább megismered, hogy milyen ember. Aki értelmes, normális, az nem sértődik meg azon, ha valaki elhívja valahová, és tudja kezelni a helyzetet, még akkor is, ha nem jön be neki az illető.
2013. dec. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Asszem magamra ismertem...
2013. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Te vagy az a lány?:DD nevedet írd le, privátba, és meglátom :DD
2013. dec. 8. 12:29
 8/9 anonim válasza:
Írj rám facebookon, csak annyit, hogy szia, és ha én vagyok az, akkor elmondom :)
2013. dec. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Írtam Privátot itt, válaszolj majd rá :))
2013. dec. 8. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!