Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted elhívjam valahova?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted elhívjam valahova?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki eszméletlenül bejön. Eddig 1szer beszéltem vele élőben, meg párszor msn-en. Szoktam látni akkor köszönünk egymásnak.

Szerinted elhívjam valahova ha legközelebb beszélek vele? vagy majd később ha már jobban ismerem?

Lányok ti örülnétek neki?


Nem tudom mennyire vagyok szimpatikus neki :S


2011. okt. 30. 08:41
 1/4 valaki a tömegből ***** válasza:
Én még várnék várnék vele. Talán egy kicsit jobban meg kellene ismerned ahhoz hogy kitudakold teccel-e neki. De ha bevállalós vagy és nem félsz a kikosarazástól, akkor vágj bele.
2011. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem kell rögtön randira hívni csak mondjuk beülni valahova egy üditőre vagy bármire és beszélgetni így közelebbről is megtudod ismerni meg ő is téged, utána már jöhet a randi és aminek jönnie kell!
2011. okt. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mi számít randinak és mi nem?

Az nem randi ha elhívom valahova hogy igyunk meg valamit?

És az az, hogy ha elhívom valahova kajálni?

2011. okt. 30. 13:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Bárhová elhívod kettesben, azt randinak fogja venni, mert lány. Szerintem nem kell ezzel várni, nem kell túlbonyolítani! Ha elhívod, és nemet mond, akkor nem tetszel neki, ha igent, akkor sínen vagy! Nem olyan bonyolult ez, mint amilyennek az ember érzi. :)
2011. nov. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!