Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhívjam valahova, esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam valahova, esetleg más ötlet?

Figyelt kérdés
Na figy bonyolult lesz. Először is én lassan 20 éves fiú vagyok akinek nem volt még barátnője. Most tetszik egy lány 18 éves. Nem tudom mit kéne csinálnom. Van aki azt mondja hogy ne hívd el kapásból mert így meg úgy valaki azt mondja hívd el , a csajok nem szeretik a tutyimutyi pasikat. Mind a 2 érvelésben látok fantáziát. Viszont én a lányt max 2ször láttam és ő is látott engem tegyük hozzá.
2009. aug. 3. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne hallgass másokra, mert mindenki különböző, úgyhogy nagyon eltérő tanácsokat fogsz kapni, és összezavarodsz, látom, már meg is történt :D Ja és rám se hallgass, mert én is beletartozom a "mások" csoportba :D


Azt csináld, amit jónak látsz, ha tetszel a lánynak, úgyse fog visszautasítani, ha meg nem, akkor ha megfeszülsz se tudod meghódítani.

2009. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kérdezd meg hogy lenne-e kedve megimerkedni veled. Ha nem tetszel neki akkor kár rá pazarolni az időt. És szerintem a lányok jobban szeretik ha látszik egy pasin hogy mit akar.Sok sikert
2009. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!