Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhívjam valahova kettesben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam valahova kettesben?

Figyelt kérdés

Van egy lány, együtt járunk egy szakkörre. Már régóta tetszik. Ő újként jött ide, az ott levőkkel pedig már egy összeszokott csapat vagyunk, szóval ő még egy kicsit kívülálló. Már egész sokszor beszéltem vele. Nagyon közvetlen, nagyon nyitott, és kedves.

Az volt a tervem, hogy először elhívom valahova úgy, hogy eljöjjön velünk (a barátaimmal), egy beülős helyre, ahol egy kicsit összeismerkedhetünk, és majd utána hívom el kettesben, amikor már kicsit jobban ismerjük egymást, így nem rontok ajtóstul a házba. A lány azonban eddig nem tudott eljönni (lehet, hogy hárított, de az az érzésem, hogy tényleg nem ért rá), és, mivel már többször hívogattuk, ezért hülyén érezném magam, ha megint hívnám. Elég elfoglaltnak tűnik, úgyhogy szerintem nincs sok értelme.

Ezért arra gondoltam, hogy ezúttal egyértelművé teszem a szándékaimat, és elhívom valahova kettesbe (akár csak egy gyorsétterembe, vagy ilyesmi, csak annyi, hogy ketten legyünk). Szerintetek ez jó ötlet így? Azért vannak kétségeim, mert még mindig nem ismerem annyira... meg hát, ha esetleg nem jövök be neki, akkor számára ez lehet, hogy kellemetlen lesz, mert nem tudja, hogyan közölje ezt...


Mit gondoltok? 19/F


2011. nov. 11. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem hívd el nyugodtan, majd kiderül, hogy mi lesz köztetek. Semmi nincs kizárva.

Sok sikert!:)

19L

2011. nov. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 netzsaru ***** válasza:

Javaslatom a következő lenne:

Hívd el! Mivel még új, ezért ez egy jó alkalom, tölts vele sok időt, pl: szünetekben akár a barátaidat is hanyagolhatod egy időre, és ekkor látni fogja hogy inkább vele vagy mint a barátaiddal. Ebből le tudja venni azt az információt hogy bejön neked, és ha esetleg egyoldalú lenne akkor időben tudna hárítani, még mielőtt ráfizetnéd a zsebpénzedet.

Ja és a ráérésről még annyit hogy aki el akar menni valahová, az el is fog menni, csak kedv, és akarás kérdése. (60%)

Hogy is szokták mondani? Örök vesztes aki nem mer kockáztatni, mert fél hogy többet veszíthet mint nyerhet.


SOK szerencsét kívánok, remélem tudtam segíteni, további szép napot.

2011. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próba cseresznye! Egy próbát mindenképp megér. Ha nemet mond se dől össze a világ.
2011. nov. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hívd, csak ne gyorsétterembe
2011. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!