Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha a lányok...

Mit tegyek, ha a lányok teljesen tönkretesznek lelkileg és már egy lelki nyomoréknak érzem magam, akinek sosem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Mert az van, hogy volt, amikor egy szép lány ráám mosolygott vagy még haver elmondása szerint is úgy nézett rám,hogy tuti bejöttemneki, máskor viszont egy másik sézp lány csúfolt ki, vagy mondott olyat, hogy nekem sosem lesz barátnőm, mert nagyon ronda vagyok és nyomi. Nem értem miért ilyenek a lányok, miért ilyen gonoszak velem és miért van az, hogy csak olyan lányok adtak jeleket, mintha bejöttem volna nekik, akikné én nem is próbálkoztam be sosem vagy jó, ha egyszer láttam őket életemben például buszon azt a lányt, aki egész úto úgy bámult, mintha gondolatban levetkőztetett volna és rám masztizott volna stb. Nem értem a lányokat, ha annyira sok lány mondta már, hogy csúnya vagyok, akkor miért vannak más aranyos, szép lányok, akik meg úgy viselkedtek velem, mintha ők meg helyesnek láttak volna és, néha nézem magam a tükörben és én is néha látom hogy van bennem valami bájos, nem tudom megfogalmazni mi, máskor viszont csak egy ronda senkit látok, amiről azt jut eszembe,hogy ilyen külsővel, arcszerkezettel egy lánynak sem jöhetek be.

Sajnos akiknek úgy tűnt bejövök, azok közül csak egy mondta ki, hogy helyesnek tart, de a vicc, hogy azt sem ő, hanem a barátnője mondta ki, mert ő félt még találkozni is velem, szóval ennyit erről, ellenben azt már legalább 50 lánytólmegkaptam, hogy ronda vagyok. Annyira fáj,hogy így utálnak a lányok, de mégis vannak ezek a fura lányok, akik meg mintha helyesnek látának, de sajnos soem lesz semmi, mert ők sem kezdeményeznek és érthető, ha a sok elutasítás, bántás után már nekem nincs semmi erőm kezdeményezni. Amúgy sem mertem sosem buszon kezdeményezni, akiket leszólítottam is csak úgy haverok társaságábam mertem megtenni és nyílt terepen vagy pedig egyedül egy fagyos buszmegállóban, ahol csak én és a lány voltunk, persze az is gyakran előfordult, hogy pasijuk volt, de nyílván csak azért mondta a többség,mert rondának tartottak. Akinek mégis volt pasija az amúgy kedves volt velem többnyire érdekes mód ezt tapasztaltam, főleg, ha egyedül mentem leszólítani őket. De olyan is volt, hogy haverommal ketten odamentük két lányhoz, és az egyik lány még rólam kezdett kérdezősködni, gondolom haverom idegesítette a nyomulásával és így akarta jelezni,hogy nem érdekli őt a gyerek. De a lényeg, hogy sosem kaptam egyértelmű jeleket, amiből felépülhetett volna egy egészséges önbizalmam, ellenben facebookon sok lány nevezett rondának a képem alapján, illetve néhányszor élőben is kigúnyoltak a lányok, főleg ilyen 14-16 évesek, de hát az én pocsék adottságaimmal amúgy sincs esélyem egy igazi nőnél, túl gyerekes a külsőm, sajnos genetika.



2013. dec. 5. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne hagyd!
2013. dec. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el írónak!
2013. dec. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lépj be a alsónadrág gnómokhoz úgyis alacsony vagy :)
2013. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
S*ard le ha ilyet mondanak!!!!
2013. dec. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a tököm fogja ezt elolvasni! gondolom 15 bekezdés erejéig hisztizel, hogy miért nem megy a csajozás...

vegyél erőt magadon, növessz golyókat! már maga a cím is nevetséges, hogy tönkretesznek a nők mert nem akarnak veled lenni... ha egyedül nem megy akkor fordulj szakemberhez, orvoshoz.

2013. dec. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Satanael válasza:

Hááát .....


Vagy te csinálsz valamit rosszúl :D


vagy találkoztál az legaljadékabb női csoportal :D

szélhámos csicska - K***áknak hivják őket :D

akiknek akkor vagy jo ha pénzed van stb stb


szard le az ilyeneket, vegyél erőt magadon haver, pár lány még nem a világ vége mindenkit visszautasitanak 1x :D



Nem akar talizni, mond neki, " Anyukám,ba*d meg a te dolgot,de remélem tudod mit hagysz ki " :D :D XD

2013. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 LeftBehind ***** válasza:
Te akkor állat vagy hogy azt már vágni kéne! Itt írod hogy vannak csajok AKIKNEK BEJÖSSZ! Akkor mi a halál f..száért panaszkodsz? Képzeld el ha nem lenne senki aki rád nézne! Velem ez a helyzet és tele tököm az ilyen kis szarjankókkal akiknek a fixideája hogy minden nőnek hozzájuk kell vonzódnia! Legyél elégedett azokkal akiknek tetszel és ESETLEG PRÓBÁLKOZZ VELÜK!
2013. dec. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!