Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lelkileg sérült embernek...

Lelkileg sérült embernek lelkileg sérült társ való?

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez hülyeség.
2013. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de szerintem jobban megérti egy olyan.
2013. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Sokáig azt hittem és befolyásolt is párválasztásban.. Ösztönösen magamhoz hasonlóakat kerestem, persze semmi jó nem sült ki belőlük.. Sőt!

Aztán a sors összesodort egy teljesen normális, egészséges lelkű sráccal. Az első randi óta együtt vagyunk, már 1 éve. És vele akarom leélni az életem. Tudod, van az a mondás: "nem azért szeretlek aki vagy, hanem aki lehetek melletted." A lehető legjobbat hozza ki belőlem, mellette erős tudok és akarok is lenni. Tény, hogy ha pl a nehéz gyerekkoromról beszélünk, akkor azt nm érzi át... DE megért és szeret. És az bőven elég.


Szóval szerintem nem igaz a fenti állítás.

2013. okt. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jobban megértik egymást, és jobban áttudják érezni egymás problémáját, és toleranciában is verhetetlenek egymás iránt.
2013. okt. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szerintem igen.


üdv: 1 lelkileg sérült fiú.

2013. okt. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem, sőt, az esetek többségében ez esélytelen. Hasonló problémákkal küzdök, és csak még nagyobb nyomorúság lenne egy hozzám hasonló ember nyűgjeit is tolerálni a sajátjaim mellett. Az egy dolog hogy megért, de nem tudjátok azt adni egymásnak amire szükségetek lenne hogy többé-kevésbé egészségesen működjön a kapcsolat.
2013. okt. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem. Azért kerülnek össze az ilyen emberek, mert megértik egymást, mivel hasonlóak problémáik. Ezzel csak az a gond, hogy az esetek nagy részében szépen le is húzzák egymást, és foggal-körömmel egymásba kapaszkodva zuhannak még mélyebbre. Ha egy lelkileg sérült ember egy életvidám és céltudatos partnert kap maga mellé, akkor az a partner a mutatott példán keresztül képes lehet felemelni problémás lelkű társát. Akárhogy is, nehéz téma ez.
2013. okt. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, engem egy életvidám partner inkább idegesítene. Amúgy én lelki sérült és céltudatos is vagyok egyszerre, akkor mi van? Többé-kevésbé úgy funkcionálok mint egy normális ember, csak közben belül olyan bonyolult minden. Az egészséges, "normális" emberekkel sosem jöttem ki túl jól. Igaz én nem is akarom, hogy bárki is "felemeljen" ebből az állapotból.
2013. okt. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, csak lehúznák egymást. Mellettem mindig ott van a barátom és támogat, ennek köszönhetően lassan elkezdtem változni és gyógyulni.
2013. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül,bár szerintem jobban megértik egymást.
2013. okt. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!