Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet valaki ennyire lelkileg...

Lehet valaki ennyire lelkileg sérült?

Figyelt kérdés

Van egy srác, már 1 éve ismerkedünk, az elején tudatta, hogy tetszem neki, de azóta sem történik semmi, pedig majdnem mindennap beszélünk neten.

Az elején találkoztunk, kb. havonta, de akkor is olyan nehezen jöttek össze, bár ő hívott, de mindig én mondtam meg, hogy hova menjünk, mit csináljunk.

Kb fél éve nem is találkozunk, ide jár suliba 15 percnyire, mondtam most is a múltkor, hogy eljöhetne ide, ahol lakom, de kitér a válaszadás alól.

Nincs barátnője, és szerintem alakulóban sincs neki senkivel, nem értem miért nem találkozunk akkor.

A telefonszámát 1 év alatt nem adta meg, pedig kértem is, akkor is csak kitért, ennyire nem bízik meg bennem. Egyszer amikor találkoztunk, volt nálam egy papír, amit kinyomtattam neki, és a buszon ültem, ő állt, mondtam, hogy adja oda a táskáját, beleteszem, nehogy nálam maradjon, ő meg lazán mondta a képembe, hogy nem adja. Vagy 3x kértem.. Nem értettem a szituációt, jól beégtem a fél busz előtt..

Még a második találkozón ő elment wcre, a táskáját otthagyta, és amikor visszajött egyszer csak elkezdett kutakodni a kabátja, és a pulcsija alatt( a táskáját kereste, hogy megvan-e, gondolom..)

Amúgy meg annyira nekatív, pl. amikor vizsgáztam is, hazajöttem eredményhírdetés előtt, ő pedig nem azt mondta, hogy gratulálok, biztosan sikerült, hanem azt, hogy amíg nincs a kezemben, addig ne legyek biztos magamban.. Mindenhez ilyen a hozzáállása.

21 évesek vagyunk


2013. okt. 19. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne érdekeljen többet. Ha nem akarja, hogy segíts neki akkor nem is tudsz.

Az viszont elég idegesítő, hogy én kb. vért izzadok, hogy több szempontból is megfeleljek az elvárásoknak, ő meg egy negatív, pesszimista bunkó, lekezelő sggfej és a sült galamb a szájába repül viszont azt is lusta bekapni...


Mellesleg nagyon lealacsonyítod magad hozzá, úgy viselkedsz mint egy lábtörlő és lehet ezért nem érdekeled, passz.

2013. okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
te is sérült vagy, miért találkozol vele?
2013. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hát.. nem hangzik valami jól. tényleg elég problémás lehet, de hogy-hogy tetszik neked? ha beszélgettek neten, akkor tök normális meg beszédes?
2013. okt. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd ha ennyire bunkó/távolságtartó
2013. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Már megbocsás de ez a fiú egy hatalmas nagy paraszt.Ilyen nyomorék Meg sem érdemelne téged, gondolkozz. Még a végén te fogsz vele itt jópofizni miközben így bánik veled..
2013. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az elején az volt, főleg az első 3-4 hónapban. Aztán egyre ritkábban írt, voltak beszélgetések hónapokig, hogy 10 percenként válaszolt, akkor is csak néhány szavas mondatot. Aztán ezt untam meg, és mostanában ezért beszélünk csak heti kb 3-szor. így most jók a beszélgetések.

Egyébként amikor személyesen találkoztunk, akkor nem volt baj ezzel, beszédes volt, végig dumáltunk többször is kb 5 órát, jól el voltunk.(szerintem..ha nem találkozunk lehet h ő nem így gondolja)

Azt nem tudom, hogy ha nem kellek neki, akkor miért beszélünk, miért nem küld el?

2013. okt. 19. 12:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbáltál vele beszélni, hogy mi a baj? Talán erre megnyílik! Igen, lehet hogy történtek az életében olyan dolgok, ami miatt ilyen.
2013. okt. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kérdeztem már, nem ad normális választ.. mi történhet?

A lányok bántak vele így el?

Amúgy normális a családi élete otthon lakik, járnak nyaralni, minig elkíséri őket vásárolni stb.. :D

2013. okt. 19. 13:31
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de én azt mondom, hagyd a fenébe.

Ha valami csoda folytán összejönnétek katasztrófa lenne a kapcsolatotok, mert ha tényleg tetszel neki, akkor állandóan parázni fog a megfelelés miatt, ha meg nem, akkor meg abban lesz bizonytalan, hogy dobjon vagy ne. Ezt a csajok hajlamosak összekeverni.

És szerintem TE nem tudod megváltoztati, csak ő saját magát.

Remélem nem amiatt "hajtasz rá" mert ideje hogy legyen párod, és ő az egyetlen aki úgy-ahogy megfelel, és érdeklődik is egy kicsit.

Mert egy kapcsolat nem ilyen!

Szerintem fiatal vagy, és megérdemled, hogy valaki olyat találj, aki miatt nem kell gyakorikérdéseken tanácsot kérned ;)

20/f

2013. okt. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes a hozzáállása a dolgokhoz,de nem értem őt.Bár hasonló vagyok sok esetben én is,mint amiket leírtál,tehát negatívan látom én is néha a dolgokat, de ha egy hölgy érdeklődik irántam,akkor én teljes fordulatot szoktam venni általában,és mindenben bíztatom a hölgyet,illetve pozitívan próbálom nézni a dolgokat is.Mondjuk ilyen butaságokat én nem csinálnék soha hölggyel,hiszen nem felnőtt ember viselkedésére vallanak a dolgok,de én megértem őt részben.A válasz igen lehet valaki sajnos ennyire lelkileg sérült,jómagam is lelkileg vagyok ki nagyon durván,de ezt kívülről nem nagyon látják,sőt nem is gondolnák rólam.Mert én ezt kifelé egyáltalán nem mutatom,de legbelül mint egy összetört tükör,próbálom még egyben tartani a darabjait,de nem sokáig megy már.

22/F

2013. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!