Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az antiszociális "jellegű"...

Az antiszociális "jellegű" emberek megtalálják az ugyancsak antiszociális "jellegű" párjukat?

Figyelt kérdés

Vagy nem feltétlen kell így legyen? :D

Illetve hogyan? :D



2013. dec. 5. 22:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én erősen aszociális "jellegű" ember vagyok. De volt olyan kapcsolatom, ahol a másik fél is az volt. Nem volt hosszú életű :D

(hogy ismerkedik az ilyen ember? nekem például nagyon kellett valaki, aki felkészít egy vizsgára, ő vállalta)


Most viszont van egy párom, aki pont az ellentétem, ez sokkal jobb így. Ő elfogad, és társaságban helyettem is aktív. (őt úgy ismertem meg, hogy jött segíteni festeni a lakást)


Antiszociális emberek nem hinném, hogy találhatnak párt.

2013. dec. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! :D


Végülis így belegondolva, meg végigolvasva amiket írtatok sztem is úgy működik h az ellentétek vonzzák egymást, jobban mondva kellően hasonlítanak illetve nem hasonlítanak az emberkék akkor lesz jó. :)

2013. dec. 6. 01:05
 13/15 anonim ***** válasza:
Beleőrülnék, ha a páromnak nem ugyanolyan szociális és lelki/mentális nyavalyái lennének, mint nekem. Képtelen lennék egy életvidám, pörgős embert tolerálni. És nem vagyok emó, se tizenéves. Nekem nem jön be ez az ellentétek vonzzák egymást elmélet.
2013. dec. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen, emberfüggő, azért írtam h kellőképpen kell hasonlítani de azért vmi "új" is legyen a másikban. De az nembaj ha olyan dolgok irányába húz el ami jó..
2013. dec. 6. 08:34
 15/15 anonim ***** válasza:
nem, de én már nem is keresem.egyedül jobb.nyugis az élet így.az meg nem hátrány hogy sokkal tovább élek,mert nem kell más bajain idegeskedni állandóan.
2013. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!