Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az antiszociális "jellegű"...

Az antiszociális "jellegű" emberek megtalálják az ugyancsak antiszociális "jellegű" párjukat?

Figyelt kérdés

Vagy nem feltétlen kell így legyen? :D

Illetve hogyan? :D



2013. dec. 5. 22:08
1 2
 1/15 Noydra ***** válasza:
Kicsit nagy paradoxon...
2013. dec. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

én megtaláltam

bár már nem vagyunk együtt, de sikerülni sikerült egyszer :D

2013. dec. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nőknél ritka ez a típus
2013. dec. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Amúgy azt hiszem h én az aszociális dologra gondolok (kicsit utána olvastam), antiszoc mást jelent elvileg, de a lényegen nem változtat sztem mindenki tudja h mire gondolok. :D

Paradoxon az jó. :)

2013. dec. 5. 22:14
 5/15 anonim ***** válasza:
Én antiszoc vagyok de a barátnőm pont az ellentétem. :)
2013. dec. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Attól függ. Én igencsak társaságkerülő, befelé forduló, csendes, háttérbe húzódó vagyok, szinte sehova nem tudok beilleszkedni, a férjem pedig nagyon nyílt, társasági, közvetlen, beszédes, szeret a középpontban lenni, szinte minden társaságban egyből otthon érzi magát.

Úgyhogy nálunk nem egészen... :)

2013. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Ez szerintem csak az emósokra jellemző, hogy együtt antiszockodnak. Ebből a szempontból inkább az ellentétek vonzzák egymást.
2013. dec. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én a nagyobb szabadságigényűt választanám; páromnak és nekem is szükségünk van egyedüllétre, aminek én kifejezetten örülök. Utálnám, ha folyamatosan a nyakamon lógna, meg minden nap találkozzunk... blablabla.

Megérti, ha egyedül szeretnék lenni, és ezt nagyra értékelem.

2013. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én érintett vagyok ebben a kérdésben. Szerintem igen nagy szerencse kell ahhoz, hogy valaki ilyen személyiséggel párt találjon, őszintén szólva, és magamból kiindulva nem is értem, hogy hogyan sikerülhetett.

Aki ezt állítja magáról, hogy ilyen, mégis párja van, azokkal kapcsolatban erős kétségeim vannak, hogy valóban ilyenek-e. Ha pedig mind a ketten ilyennek vallják magukat egy párnál, akkor meg főleg érthetetlen, hogy hogyan találtak egymásra, hogyan ismerkedtek meg. Nem nehéz rájönni, hogy mire célzok: mindez ellentmond ennek a személyiségtípusnak a jellemző tulajdonságainak.

Nem tudom azt sem, hogy hol van a határ, és mikortól lehet valakit ennek nevezni. Nálam egyértelműen szociális fóbiára utaló tünetek voltak mindig is. Az is jó kérdés, hogy mi a különbség a sz. fóbia, és az aszociális személyiség között.

2013. dec. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az antiszociális az tényleg más, itt valóban az aszociálisról van szó.
2013. dec. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!