Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Probléma, ha egy fiú enyhén...

Probléma, ha egy fiú enyhén antiszociális?

Figyelt kérdés

Természetesen azon kívül, hogy ez a tény nagyban megnehezíti egy megfelelő lány megismerésének esélyét...

A konkrét kérdésem tehát a lányokhoz szól: titeket zavarna-e, illetve kizáró ok-e az, ha a fiú nem egy társasági lány, kevés barátja van és általában véve nem egy otthonról kimozdulós típus.

Hozzáteszem, hogy nem kocka, alig számítógépezik, viszont konkrét terve van, éppen ezért sokat tanul és sportol.



2012. febr. 5. 22:25
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Amúgy fura egyes szám harmadik személyben írni magamról...
2012. febr. 5. 22:26
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a probléma,hogy kevered az antiszociálist a (nem)szociálissal. Az antiszoc utál mindenkit és nem is akar senkit.
2012. febr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem kötekedésből kérdezem, de ha sokat sportolsz hogyhogy otthonülő típus vagy ?
2012. febr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
nekem kifejezetten előnyt jelentene, ha valaki az álmai megvalósításáért képes lenne lemondani arról, hogy "menő" legyen.. :)
2012. febr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Így egyszerűbb volt leírni, mivel a köznyelv általában ilyen értelemben használja a kifejezést.
2012. febr. 5. 22:29
 6/20 A kérdező kommentje:
Sokat tanul, és sportol. Kimaradt egy vessző, bocsi.
2012. febr. 5. 22:30
 7/20 anonim ***** válasza:

"ha a fiú nem egy társasági lány"

Hogy zavarna -e?

Hát nem ,de ellenkező esetben megvan a probléma.

2012. febr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

hát nem tom

igazából sztem jobb ha a fiu kezdeményez mert elvileg ez az ő dolguk..szerintem ne várd hogy valaki majd csak ugy rád talál mert azért tegyél..szóval keress barátokat járj el ide oda, nem muszáj pont buliba..sulidba biztos van valami baráti kör ahova csapódhatsz..menj el velük

2012. febr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#7 - Hogy érted?


#8 - Nem a kezdeményezés a gond. Volt olyan lány, akinél simán kezdeményeztem volna, ha nem lett volna barátja. A kérdése igazából az, hogy zavar-e titeket, ha egy fiú olyan, mint én.

2012. febr. 5. 22:35
 10/20 anonim válasza:

Kérdező! Én is ilyen vagyok, csak nekem szociális fóbiám van, azért :(

Am. ha van humorod és nem vagy full fapofa akkor sztem a csajoknak se gond..Bár ezt ők tudják

19/F

2012. febr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!