Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj, ha egy fiú antiszociális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha egy fiú antiszociális?

Figyelt kérdés
Mert én egy kicsit az vagyok. Volt már pár barátnőm, de mindig az ilyen "érdekes" lányokat fogom ki. Van esélyem, hogy összejöjjek egy "normális" lánnyal? Engem nem zavar, ha bulizni jár, csak nekem ne kelljen.
2011. okt. 3. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

nem baj,de nem minden lány jár bulizni.

lehet hasonlót találsz,aki szintén ilyen beállítottságú,így ketten élvezhetitek életetek minden "antiszociális" pillanatát.

2011. okt. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, de eddig csak ilyen "elvont" meg enyhén lelki beteg (ez talán erős szó) barátnőim voltak, de kéne egy normális.
2011. okt. 3. 16:58
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

van normális antiszociális is :D

20l ismét

2011. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát jó. :D
2011. okt. 3. 17:04
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Egyáltalán nem baj, sokan preferálják inkább ezt:)
2011. okt. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mus musculus ***** válasza:
Én is antiszoc vagyok, nyugi.:D
2011. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
nem, én is az vagyok 20L
2011. okt. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Én nem szeretem az antiszoc embereket... Társasági lény vagyok és szeretném ha a fiúm is szeretne prtizni társaságba járni....
2011. okt. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na igen, az ember nem felelhet meg mindenkinek. Köszi a válaszokat, leányok!
2011. okt. 3. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!